Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,009kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Harilik kurekell

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Harilik kurekell

Kurekella seemned

Kurekell on rohttaim, mis kuulub tulikaliste perekonda. Lisaks on need elulõngade lähisugulased. Lilled õitsevad kevadel, nendele meeldib toitaineterikas muld, mustmullaga täidetud lubjamaa, mida teiste taimede juurtega liiga ei künnatud.

Kurekellale ei sobi pidev päikesevalgus. Neid tuleks istutada soojas, poolvarjulises kohas, näiteks põõsaste vastas. Kurekella seemneid ei tohi istutada teistele mitmeaastastele taimedele liiga lähedale. Taimed levivad iseseisvalt, kui on vaba ruumi. Lillede varred on soovitatav lõigata elutute õitega -- siis hakkavad taimed sügisel uuesti õitsema.

Lillede ereda värvi ja õrnade lehtede tõttu meeldib kurekell paljudele inimestele. Lilled sõltuvalt sordist on pidevad, tavalised või pooltahked, erinevat värvi: valged, sinised, punased, kollased, kahetoonilised. Kurekell kasvab kõige paremini osalises varjus, niiskes, viljakas mullas.

Meie veebipoes müüakse kurekella seemneid soodsa hinnaga, mis sobib igale aednikule; saate valida oma lemmiklilled pärast piltide vaatamist, millel on kujutatud taimeliik, selle värv ja nimi. Vajutage piltidele ja tutvuge taime istutamise, kasvatamise ja hooldamise võimalustega. Läbi meie kataloogi saate osta kurekella seemneid kampaaniatootena.