Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 1,00 € - 14,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Suured sibulapakid

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Tulbipakend - säästke oma aega ja raha, ostes populaarsete tulbisortide 10-50 sibulast koosnevat pakendit! See tõesti tasub ära.

Rühmitage ühte rühma paaritu arv sibullilli, näiteks 7, 13 või 17 sibulat. Tööd saab teha võrreldamatult kiirem, kuna ühe sibula jaoks ei pea te ühte eraldi auku kaevama. Tehke lihtsalt laiem auk tervele taimerühmale, istutage sibulad ja katke mullaga kogu rühm kokku. Nii saate lilleaias valmistada mitu tulbigruppi või üht suurt rühma saja taimega, ostes saja tulbisibula pakendi! Saate kergesti kaevata laiema augu ja istutada sinna kõik sibullilled - te ei usu, milline ilus vaatepilt ootab teid kevadel!

Meie veebikataloogist saate valida mitte ainult tavaliselt pakendatud taimede sibulaid, vaid ka tulpide suure pakendi, mis koosneb 10-50 sibulast. Kõige populaarsemate tulbiliikidega pakendivalik on tegelikult väga lai, seetõttu pakume osta taimesibulaid väga madalate ja kõigile soodsate hindadega. Tulbisibulatega pakendeid saate kergesti valida, vaadates kataloogi fotosid: seal on olemas erinevad sordid, erineva kujuga, rääkimata värvipaletist.
Internetis müüdavad tulbisibulate pakendid on palju odavam ja tulusam valik, kuna hea hinnaga saate palju suurema hulga soovitud sibullilli, mis kaunistavad teie lilleaeda!