Maksemeetodid:
Kuni 10 euro suuruste tellimuste puhul kohaldatakse 1,99 euro suurust haldustasu.

ELEKTROONILISE PANGALINGI KAUDU (PANGALINK)

________________________________________

Makske oma kauba eest elektrooniliste pangandussüsteemide kaudu - maksevahendaja Montonio Finance kaudu - teid suunatakse edasi teie soovitud panga lehele.

Valige oma pank tellimuse etapis "Maksmine" ja teid suunatakse automaatselt panga süsteemi, kus saate makse sooritada. Kui makse on tehtud, suletakse panga lehekülg ja te naasete meie e-poodi.

MAKSMINE KAARDIGA

Makske oma kauba eest internetis maksekaardiga. Kui valite selle makseviisi, maksate tellimuse eest kohe, sisestades oma 16-kohalise kaardinumbri ja lühikese CVV-koodi (Visa, MasterCard, Maestro kaartide puhul leiate 3-kohalise CVV-koodi kaardi tagaküljel oleva allkirjariba kõrval).

TÄHELEPANU! Kaardimakseid aktsepteeritakse ainult juhul, kui teie kaardi väljastanud pank osaleb turvalistes internetimaksete programmides (MasterCard SecureCode või Verified by Visa). Kui olete sisestanud oma kaardiandmed, võidakse teid suunata teie kaarti väljastava panga veebisaidile, et sisestada teie isikusamasuse kontrollimiseks vajalik turvakood. Kui makse ei ole kinnitatud, võtke palun ühendust oma kaarti väljastava pangaga või valige teine makseviis.

PANGAÜLEKANDEGA

________________________________________

Palun tasuge oma kauba eest, tehes rahaülekande meie pangakontole. Raha saate üle kanda pangas, Perlo terminalis või Leedu postkontorites üle kogu Leedu.

Maksmiseks on vajalikud rekvisiidid:

Saaja: UAB Seeds online

Ettevõtte kood: 306241840

Konto: LT407300010176778247

Pank: Swedbank AB

Makse eesmärk: "tellimuse number"

Oluline on, et te määraksite makse sihtkoha lahtrisse tellimuse numbri. Nii näeme kiiremini, millise tellimuse jaoks makse tehti.