Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 0,00 € - 5,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Arbuusi seemned, meloni seemned

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Melon Melba

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock

Arbuusi, meloni seemned
Arbuusi ja meloni kasvatamine nõuab korralikke tingimusi ja head hooldust. Melon on rikas suhkru, rasvade, raua, B-vitamiini ning meloni söömine leevendab stressi. Arbuusi söömine eemaldab kehast soolad ja jäätmed ning tugevdab keha.
 
Arbuusid kasvavad kõige paremini tuule eest kaitstud neutraalsel pinnasel. Enne külvamist tuleks arbuusiseemned kasta vette või kaaliumpermanganaadi lahusesse, järgmisel päeval tühjendada lahus ja pesta sooja veega. Arbuusid tuleks pottidesse istutada perioodil märts- aprill ja seejärel siirdada kasvuhoonesse. Kuna arbuusid armastavad niiskust, tuleb neid rikkalikult kasta - kastke lihtsalt juuri, kaitstes lehti. Arbuusid koristatakse enne külma hooaega.
 
Meloni seemneid külvatakse turba tassides aprilli teisel poolel.
Kasvuhoones kasvatatakse meloneid sama põhimõtte järgi kui kurke. Melonid kasvavad kõige paremini tuule eest varjus ja mitte happelise savise, liivase huumuse mullas. Meloneid tuleks joota sooja veega. Kui soovite saada head saaki melonid ja arbuusid peaksid olema korralikult hoolitsetud.
 
Ostke meie veebipoest arbuusi ja meloni seemneid ja nautige suurepärast saaki! Müügil olevad arbuusi ja meloni seemned sobivad nii amatööriaedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil õppida ja valida arbuusi ja meloni sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid arbuusi ja meloni seemneid soodsa hinnaga. Meil on pidevalt erinevad pakkumised kus saate sarbuusi ja meloni seemneid mitte ainult odavalt osta, vaid ka nautida rikkalikku ja tervislikku saaki!