Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,5kg - 2,02kg

Hind

Hind

  • 2,00 € - 8,00 €

Roheline väetis - sinep

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Roheline väetis ehk roheline sõnnik on taimed, mis tuleks vajalike ainetega rikastamiseks mulda külvata ja kasvatada. Seemnete istutamine toimub varakevadest septembrini hästi haritud pinnases. Enne külvamist on oluline pöörata tähelepanu istutatud saagi perekonnale (ühe perekonda kuuluvad taimed kannatavad samade haiguste all, neid mõjutavad samad kahjurid). Seetõttu ei saa sinepit ega rapsi rohelise väetisena istutada, kui hiljem soovite kapsast istutada.
Jälgida tuleks madalat sügavust - 12–15 cm (kergetel muldadel) ja 6–8 cm raskematel muldadel. Enamik taimi katavad mulla rohelise massiga paari nädala jooksul. Kui taimi väetatakse roheliste väetistega, on pinnas küllastunud orgaaniliste ainetega, mis aitavad parandada selle bioloogilist struktuuri. Hilissügisel haljasõnnik    lõigatakse, tükeldatakse ja juurutatakse mulda. Lagunemisprotsessi alguses eralduvad pinnasest ained - lämmastik, fosfor, kaalium, kaltsium jne. Haritava mulla põhikultuuri saab külvata 3–4 nädala möödumisel.
 
Rohelise väetise eelised:
- Pinnase rikastamine kasulike ainetega;  
- Mulla struktuuri parandamine;  
- Pinnase kobestamine;  
- Erosiooni lakkamine;  
- Umbrohu tõrje;  
- Mikroorganismide aktiveerimine pinnases;  
- Nematoodide tõhus hävitamine.
 

Meie e-poes müüakse kõigile kättesaadava hinnaga kvaliteetseid roheliste väetiste seemneid. Roheliste väetiste seemned küllastavad mulda vajalike ainetega mis võimaldavad oodata rikkalikku, kvaliteetset ja paremat saaki! Sobivad nii amatöör-aednikele kui ka professionaalidele. Nimetused, fotod ja täpne kirjeldus aitavad teil valida õige rohelise taime sordi, hoolduse ja teised kasutusomadused. Me pakume kvaliteetseid rohelise taimeseemneid soodsa hinnaga. Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi, seega võtke nendest kindlasti osa! Meie e-poes saate seemneid osta odavalt ja mugavalt - vaid mõne kliki vajutusega. Valige endale sobivad seemned laiast roheliste väetiste seemnete valikust! Rikastage mulda vajalikke ainetega ja tagage parima kvaliteediga pinnas ja taimed! Meilt saab valida lilleseemnete suurest valikust!