Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,002kg - 0,51kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 45,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Kõrvits, kabatšokk

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Kõrvits, kabatšokk

Kõrvits, seemned
Kõrvits on üks oodatumaid sügisköögivilju. Suuri küpseid kõrvitsaid kasvatatakse tavaliselt toidu ja mahla jaoks, kuid neid kasutatakse sageli ka toidu kaunistamiseks. Nagu me kõik teame, on kõrvits Halloweeni sümbol, nii et igal aastal kasvatab üha rohkem inimesi kodus kõrvitsat. Kõrvitsad on üheaastased, kuid neid hinnatakse kõrgelt toiteväärtuse ja ilmastikukindluse poolest. Kõrvitsat kasutatakse erinevate hautiste, suppide ja pirukate küpsetamiseks.
 
Kõrvits on köögivili, millel pole jäätmeid, see on eriline, kuna seda saab täielikult tarbida, ja selle seemned on meile eriti kasulikud. Ideaalne loomasöödaks ja inimtoiduks. Seemneid süüakse eraldi, lisatakse salatitele. Kõrvitsaseemned on täis vitamiine ja toitaineid: valke, vitamiine B, E, C ja PP. Kõrvitsaseemned tugevdavad veresooni ja alandavad vere kolesteroolitaset ning on suurepäraseks energiaallikaks.
 
Kõrvitsad kasvavad hästi viljakal maal, kus on väike kogus huumust, happevaba, kiiresti soojenev pinnas. Kõrvitsa mulda tuleks sügavalt harida. Kõrvitsad armastavad kuumust, nii et neid kasvatatakse tuule eest varjul, hästi valgustatud, päikesepaistelistes ja soojades kohtades.
 
Haiguste ja kahjurite vältimiseks ei tohiks istutada kõrvitsat, kus ennem kasvatati kurke, suvikõrvitsat. Kõrvitsad on külmakindlad, seetõttu külvatakse nas hilja, kui sirel hakkab õitsema ja kui muld soojeneb kuni 12–13 kraadini.
 
Ostke meie veebipoest kõrvitsaseemneid ja nautige mitte ainult suurt saaki vaid ka laialdast kasutamist toidus, mis on rikas vitamiinide allikas! Meie veebipoes müüdavad kõrvitsaseemned on kvaliteetsed koos rikkaliku ja tervisliku viljade saagiga sobivad nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida kõrvitsaseemnete sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid kõrvitsaseemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Kõrvitsaseemneid saate veebis osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit.
Nautige kõrvitsaseemnete rikkalikku, tervislikku ja kvaliteetset saaki!