Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,2kg

Hind

Hind

  • 1,00 € - 5,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Dekoratiivne küüslauk

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Küüslauk MIX

Hind 1,79 €
Availability: Out of stock
Dekoratiivne küüslauk

Dekoratiivküüslauk on söödava küüslaugu sugulane, mis oma elegantsete, mitmevärviliste, pallikujuliste või vihmavarjukujuliste õisikute tõttu kasvatatakse dekoratiivtaimena. Küüslauk istutatakse rühmadesse lillepeenardesse või muruplatsidesse. Ühes kohas võivad nad kasvada 2-3 aastat. Küüslaugu sorte on palju, need erinevad õisikute kõrguse, värvi ja kuju poolest.

Kasvatamine.
Küüslauk kasvab hästi päikeselises kohas, viljakas, niiskes, õhku läbilaskvas mullas. Sibulad istutatakse augustist septembrini, kastetakse ja multšitakse. Selleks, et sibulad muutuksid suuremaks ja saaksid paremini paljuneda, tuleb õitsvaid õisikud ära lõigata ja lehtedel lasta looduslikult kukkuda.

On olemas palju dekoratiivküüslaug liike, nii et sügisest kevadeni saate kergesti luua sibullilledest õitseva dekoratiivse aia, kus kogu hooaja vältel asendavad teineteist pallikujulised lilled.

Küüslauk ei ole kapriisne ja peaaegu ei vaja hooldamist. See talub lühikest põuda või tugevat vihma, ta on külmakindel. Nendel taimedel on iseloomulik, kergesti äratuntav sibula aroom ja maitse, kuid siiski on see küüslauk.

Meie veebikataloogis saate valida laia taime- ja köögiviljaseemnete sortimendist - pakume dekoratiivsibullilled väga soodsa hinnaga!
Pärast küüslaugu fotode vaatamist saate valida värvi, lillekuju, suuruse, täpse nime järgi teile kõige sobivat. Vajutage fotole ja leiate teavet, mis aitab teil paremini tutvuda dekoratiivküüslaugu istutamise, kasvatamise ja taimede eest hooldamise eripäraga.
Dekoratiivsibullilledele, kui ka teistele taime- ja köögiviljaseemnetele rakendame pidevalt mitmesuguseid allahindlusi, kampaaniaid, nii et need taimed maksavad teile väga vähe. Internetist sibullilli ostes teie mitte ainult säästate raha, vaid naudite ka võluvaid lilli, mille hooldamine on lihtne!