Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 1,00 € - 5,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

dekoratiivne kuuslauk

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Dekoratiivküüslauk on küüslaugu sugulane, mida kasvatatakse dekoratiivtaimena selle kaunistatud, mitmevärviliste, kerakujuliste või vihmavarjuliste õite tõttu. Küüslauku istutatakse rühmadena lillepeenardesse või muruplatsile. Nad võivad kasvada 2-3 aastat ühes kohas. On aretatud palju erinevaid küüslaugusorte, mis erinevad kõrguse, värvi ja õisikute kuju poolest.

Kasvatamine. Küüslauk kasvab hästi päikesepaistelises kohas viljakal, niiskel ja vett läbilaskval pinnasel. Sibulad istutatakse augustis-septembris, kastetakse ja mullatakse. Selleks, et sibulad kasvaksid suuremaks ja paljuneksid paremini, tuleks surnud õied ära lõigata ja lehtedel lasta loomulikul viisil tagasi surneda.

Dekoratiivseid küüslaugusorte on väga palju, nii et on lihtne luua dekoratiivne sibula-aed, mis õitseb kevadest sügiseni, kusjuures suurejoonelised õitsevad mullid vahetuvad kogu hooaja jooksul.

Küüslauk ei ole kapriisne ja ei vaja peaaegu mingit tähelepanu. Nad taluvad lühikesi põudasid või tugevaid vihmasid ja on ka külmakindlad. Neil on iseloomulik, kergesti äratuntav "sibulalaadne" lõhn ja maitse, kuid nad on siiski küüslaugud.

Kui teete oste internetis, leiate kiiresti ja hõlpsasti mugulaid soodsate hindadega. Müük või sooduspakkumine mitte ainult ei säästa raha, vaid võimaldab teil ka nautida veelgi suuremat lilleaeda.

Noah's Seedsi veebipoes www.nojus.lt on suur valik sügis- ja kevadisi sibulaid - vali paljude sibulate hulgast ja kaunista oma lilleaeda kaunite õitega!

Mūsų internetiniame kataloge galite rinktis iš plataus augalų ir daržovių sėklų asortimento – siūlome įsigyti dekoratyvinių svogūninių gėlių už kiekvienam itin patrauklią kainą. Apžiūrėję česnakų nuotraukas, pagal augalų spalvą, tikslius pavadinimus, galite išsirinkti sau patraukliausius žiedus. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite detalią informaciją, kuri padės geriau susipažinti su dekoratyvinių česnakų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais.