Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,002kg - 0,07kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 2,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Porgandid | Porgand | Nojus.ee

Meie veebipoes müüdavad porgandiseemned on kvaliteetsed koos rikkaliku ja tervisliku viljade saagiga pakuvad rahuldust nii amatööriaedniku kui ka professionaalile. Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida porgandiseemnete sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid porgandiseemneid soodsa hinnaga.
Rohkem

Aktiivsed filtrid

Porgand Naomi

Hind 0,69 €
Availability: 103 In Stock
Porgandid | Porgand  | Nojus.ee

Porgand, seemned
Porgand on maitsvad, krõbedad ja toitainerikkad köögiviljad, mida kasvatatakse kogu maailmas. Porgand on kaheaastane taim, mida kasutatakse erinevate roogade ja mahlade valmistamiseks. Porgandit kasvatatakse tema rikkalike toitainete pärast. Porgand on rikas vitamiinide ja mineraalide poolest. Porgandid on ka üks peamisi karoteeni allikaid.  
Porgandeid on olemas on varasi ja hiljasid. Varased porgandiseemned külvatakse varakevadel kohe, kui hakkab õitseb paiseleht. Vahepeal külvatakse hiliste porgandite seemned alles pärast jasmiini õitsemist.
 
Porgandid kasvavad kõige paremini kergetel või mõõdukatel parasvöötmetel. Eelistatud on liivsavi või kerge liivsavi huumusmuld. Rasketel savistel, niisketel või happelistel muldadel kasvavad porgandid hargnenud, madalad, talvel halvasti säilitatavad. Muld millel köögiviljad kasvavad omab suurt mõju juurte kuju ja värvile. Sügisel väetatakse happelised mullad ja porgand mineraalväetistega.
 
Porgandid on tõeline terviseallikas. Värske porgandi söömine võib parandada nägemist, elustada nahka ja parandada seedimist. Küpset porgandit võib süüa värskelt, konserveeritult või keedetult. Porgandit saab kasutada ka salatite ja suppide valmistamiseks. Maitsev ja toitev porgandimahl, mis on tõeline vitamiinilisand. Vähendab kopsu-, rinna- ja jämesoolevähi riski. Porgandi omadused on tingitud falkarinooli olemasolust, mida enam üheski teises köögiviljas ei leidu.
 
Valige ja ostke porgandiseemneid ja nautige mitte ainult suurepärast saaki, paremat nägemist ja seedimist, parandatud naha seisundit, laialdast kasutamist toidus, rikkalikku vitamiinide allikat!
Meie veebipoes müüdavad porgandiseemned on kvaliteetsed koos rikkaliku ja tervisliku viljade saagiga pakuvad rahuldust nii amatööriaedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida porgandiseemnete sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid porgandiseemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. E-poes Nojus saate osta porgandiseemneid kiiresti ja odavalt!