Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,001kg - 0,1kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Paprika

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Paprika REWIA

Hind 1,29 €
Availability: 206 In Stock

Paprika Paradise H

Hind 1,49 €
Availability: Out of stock

Paprika Ingrid

Hind 0,89 €
Availability: Out of stock

Paprika Demetra H

Hind 1,29 €
Availability: Out of stock

Paprika Gourmet

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock

Paprika Oda

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock
Paprika

Paprika on üheaastane, kuumarikas ja pika kasvuperioodiga (130-170 päeva) köögivilja.

Kasutatakse sageli toiduvalmistamisel ja mitmesugustes roogades nende maitse, lõhna ja värvi tõttu. Nad on rikkad süsivesikute, mineraalainete, eriti kaaliumi ja C-vitamiini poolest, mis on oluline immuunsüsteemi tugevdamiseks ja keharakkude kaitsmiseks vabade radikaalide eest. Vitamiinid A, B6, E ja foolhape.

Paprika on mitmesuguse kujuga - silindriline, kooniline, kooniline, lapik ja värviline: punane, kollane, roheline, lilla, pruun. Ja igaühe maitsele on sobiv maitse, mis varieerub magusast ja mahedast kuni vürtsika ja soolase maitseni.

Soojendatud kasvuhoones külvatakse paprika hilistalvel, tavalises kasvuhoones märtsi keskel. Paprika kasvab kõige paremini kerges mullas, mis koosneb kompostist, viljakast huumustoitelisest mullast, turbast ja liivast. Paprika on eriti huvitatud soojusest ja niiskusest ning tuulevarjulisest kohast. Pärast paprika külvamist tuleks maa katta kilega, et tagada kiirem ja ühtlasem idanemine. Paprikat tuleb kasta ohtralt ja sageli, 2-3 korda nädalas.Paprikasemned pakendatakse õhukindlasse, niiskus-, temperatuuri- ja valguskindlasse polüetüleen-, alumiinium- ja paberpakendisse, mis säilitab seemnete parimad omadused alates pakendamisest kuni külvamiseni.

Meil on hea meel pakkuda paprikasorte, mida on juba katsetatud Leedu kliimatingimustes.

Meie veebipõhine Noah's Seed Shop pakub laia valikut varajasi, keskmise varajusega ja hiliseid paprikasorte. Ostke paprika seemneid kasvuhoonesse, katmikasse või avamaale. Laiast paprikasemnete valikust leiab iga aednik, nii harrastaja kui ka professionaal, oma vajaduste jaoks sobivad seemned. Meie eesmärk on pakkuda teile kvaliteetseid seemneid - hea hinnaga!