Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,003kg - 0,009kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Paprika

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Paprika REWIA

Hind 1,29 €
Availability: 121 In Stock

Paprika Oda

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock

Paprika Demetra H

Hind 1,29 €
Availability: Out of stock

Paprika Ingrid

Hind 0,89 €
Availability: Out of stock

Paprika Paradise H

Hind 1,49 €
Availability: Out of stock
Paprika

Magus paprika - on aastane soojust armastav pikakasvuline (130–170 päeva) köögivili. Magusat paprikat kasutame toiduks mis on rikas süsivesikute, mineraalide, eriti kaaliumi, C-, B-rühma vitamiinide poolest.
 
Paprika võib olla silindriline, kooniline, lameda kuju ja erineva värvusega (punane, kollane, roheline, lilla, pruun). Pakume 14 tüüpi pipraseemneid, mida on juba varem Leedu kliimatingimustes katsetatud. Paprikaseemned on pakendatud õhukindlasse, niiskuskindlasse, valgusekindlasse plast-, alumiinium- ja paberpakendisse, mis säilitab paprika seemnete parimad omadused alates pakkimisest kuni külvamiseni.
 
Paprikad külvatakse soojendatud kasvuhoones talve lõpus ja ühises kasvuhoones märtsi keskel. Kõige paremini kasvab paprika kergel pinnasel, kompostisegus, viljaka huumuse, turba ja liiva koostises. Magus paprika eelistab soojust ja niiskust ning tuule eest kaitstud kohti. Pärast paprika külvamist tuleks muld katta kileümbrisega, et seemned saaksid kiiremini ja ühtlasemalt idaneda. Paprika jootmine on rikkalik ja sagedane, 2-3 korda nädalas.
 
Meie veebipoest leiate palju varajasi, kesk-varajasi või hiliseid paprika sorte. Paprikaseemneid saab osta nii kasvuhoones, kile all kui ka vabas õhus kasvatamiseks. Müügil on väga erinevaid paprika seemneid kus iga aednik, amatöör või professionaal saab valida sordi vastavalt vajadusele. Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil õppida ja valida paprika sorte, hooldust ja muid funktsioone. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid seemneid soodsa hinnaga. Meil on pidevalt erinevad pakkumised kus saate paprikaseemneid mitte ainult odavalt osta, vaid ka nautida rikkalikku ja tervislikku saaki!