Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,11kg - 0,18kg

Hind

Hind

  • 3,00 € - 50,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Bijūnai | Rudenį sodinamos gėlės | Nojus.lt

Prekybą bijūnais pradedame rugsėjo mėnesį.
Rohkem

Aktiivsed filtrid

BIJŪNAI CAROL

Hind 15,99 €
Availability: Out of stock
Bijūnai | Rudenį sodinamos gėlės | Nojus.lt

Pojengid
Pojengid on väga lõhnakad suurte õitega taimed, mis kõige paremini kasvavad päikesepaistelises kohas, kobedas ja viljakas, mõõdukalt niiskes pinnases. Mitmeaastased sibullilled ei armasta siirdamist, nii et enne istutamist peab sobivat kohta üle vaatama hoolikalt.
Esimesel aastal saab õietibud ära lõigata, teisel aastal jätta mõned alles, et taim juurduks kiiremini ja tugevamini. Kolmandal aastal hakkab taim vabalt õitsema.
Pojengide froteeliikide puhul, hoolimata sellest, kui tugevad olid varred, on soovitatav korraldada toed, sest pärast vihma võivad taimed paisuda ega talu lillede raskust.
Pojengide eest hoolitsemine pole keeruline, peate kastma seda harva, kuid rohke veega: noore taime jaoks piisab 3-5 liitrist veest ja küpsema taime jaoks 1-2 pangetäis vett. Rohkem niiskust tuleks tagada suve lõpus, kui tekivad uued pungad.

Valige sobivad sibullilled ja need kaunid ja hästi lõhnavad lilled kaunistavad teie aia väga pikka aega. Meie veebipoest saate osta sibullilli eriti soodsa hinnaga.

Te saate valida sobivat pojengi sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja saate tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga.
Sibullillede kataloogis rakendame erinevaid kampaaniaid, allahindlusi, nii et saate osta pojengid, kui ka teised teile meeldivad lilled, soodsama hinnaga. Te mitte ainult säästate, vaid naudite ka ainulaadset ilu!
 aplinką ilgam. Mūsų internetiniame kataloge svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą bijūnų rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matyti tiksli augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl bijūnus, kaip ir kitas patikusias gėlių bei daržovių sėklas, pirkite pigiai. Ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės stambiažiedžiais, ilgamečiais augalais!