Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,1kg - 0,18kg

Hind

Hind

  • 1,00 € - 20,00 €

Pojeng

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Pojeng LEMON CHIFFON 1 tk.
Laost otsas
−30%
  • −30%

Pojeng LEMON CHIFFON 1 tk.

Tavahind 24,99 € Hind 17,49 €
Availability: Out of stock
Pojeng BUCKEYE BELLE  1 tk.
Laost otsas
−30%
  • −30%

Pojeng BUCKEYE BELLE 1 tk.

Tavahind 11,99 € Hind 8,39 €
Availability: Out of stock
Pojeng Nosegay 1tk.
Laost otsas
−30%
  • −30%

Pojeng Nosegay 1tk.

Tavahind 9,99 € Hind 6,99 €
Availability: Out of stock

Pojengid on väga lõhnakad suurte õitega taimed, mis kõige paremini kasvavad päikesepaistelises kohas, kobedas ja viljakas, mõõdukalt niiskes pinnases. Mitmeaastased sibullilled ei armasta siirdamist, nii et enne istutamist peab sobivat kohta üle vaatama hoolikalt.
Esimesel aastal saab õietibud ära lõigata, teisel aastal jätta mõned alles, et taim juurduks kiiremini ja tugevamini. Kolmandal aastal hakkab taim vabalt õitsema.
Pojengide froteeliikide puhul, hoolimata sellest, kui tugevad olid varred, on soovitatav korraldada toed, sest pärast vihma võivad taimed paisuda ega talu lillede raskust.
Pojengide eest hoolitsemine pole keeruline, peate kastma seda harva, kuid rohke veega: noore taime jaoks piisab 3-5 liitrist veest ja küpsema taime jaoks 1-2 pangetäis vett. Rohkem niiskust tuleks tagada suve lõpus, kui tekivad uued pungad.

Valige sobivad sibullilled ja need kaunid ja hästi lõhnavad lilled kaunistavad teie aia väga pikka aega. Meie veebipoest saate osta sibullilli eriti soodsa hinnaga.

Te saate valida sobivat pojengi sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja saate tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga.
Sibullillede kataloogis rakendame erinevaid kampaaniaid, allahindlusi, nii et saate osta pojengid, kui ka teised teile meeldivad lilled, soodsama hinnaga. Te mitte ainult säästate, vaid naudite ka ainulaadset ilu!