Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,16kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 4,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Begoonia

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Begoonia Camelia

Hind 2,99 €
Availability: Out of stock

BEGOONIA ORANGE

Hind 2,09 €
Availability: Out of stock

Begooniad on sibullilled, mis võivad kasvada aias üheaastaste taimedena või kodus mitmeaastase taimena. Kõige sagedamini aretatakse begooniaid kahel viisil: seemnete ja võsude abil. Begoonia seemned on hea idanevusega, väikesed, idanemiseks kulub kaks või kolm nädalat. Sibullilled on kõige parem istutada detsembris.

Begooniatele ei meeldi sügis ega kevadkülmad, seetõttu on soovitatav istutada need ettevalmistatud kohta ainult sooja ilmaga. Eristatakse kolme peamist begoonia alamliiki: mugulad, heitlehised ja põõsalised begooniad. Muld begooniate jaoks peab olema viljakas, kobe ja hästi õhustatud. Kõige paremini sobib lehtkompost, turvas või jämedateraline liivasegu. Savimuld ei ole begooniate jaoks sobiv.

Ostke sibullilled Internetist eriti soodsa hinnaga. Istutage oma aeda kvaliteetsed sibullilled, mis kaunistavad teie aeda ja rõõmustavad rohkete lilledega - see pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav! Valige begoonia tüüp, vaadates fotosid, millel on näha õie tüüp, värv, kuju ja liigi täpne nimi. Vajutage fotole ja lugege kogu vajalikku teavet taimede istutamise ja hooldamise peensustest.
Kasutame sibullillede kataloogis mitmesuguseid kampaaniaid, nii et saate osta begooniaid või muid teile meeldivaid lilli eriti soodsa hinnaga. Osta, säästa ja naudi erakordselt ilusate lillede rohkust!