Lilleseemned: seemnete müük, lilleseemnete e-pood, tellimine

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Lilleseemned: seemnete müük, lilleseemnete e-pood, tellimine

PanAmerican Seed on rahvusvaheliselt tunnustatud ja maailmas juhtiv taimekasvataja ja ristõieliste seemnete tootja, liider taimeteaduse auhindades. Ettevõtte peamised eesmärgid on usaldusväärsus, järjepidavus ja loominguline lähenemine. Enne turule väljalaskmist uuritakse iga toodet hoolikalt. PanAmerican seemned on erilised:

- Stimuleeritud idanemisega seemned (ingl. Primed) – idanemisprotsess on stimuleeritud selleks, et seemned idaneksid kiiremini ja ühtlasemalt. Stimuleeritud idanemisega seemneid müüakse tükikaupa.

- Granuleeritud seemned (ingl. Pellets) -- seemne kuju on muudetud, see on töötletud preparaatidega, mis stimuleerivad kasvu ja tagavad kaitse haiguste eest. See võimaldab teil reguleerida seemnete suuruse ja kuju ühtlust, mis parandab külviprotsessi. Väga väikesed lilleseemned on graanuleeritud nii et neid on lihtne külvada, idandatud orased on tugevamaid ja vastupidavamaid haigustele (graanulites sisalduv kaitseainete ja väetiste kompleks kaitseb noore võrsunud idu). Granuleeritud seemneid müüakse eraldi.

- Seemnete töötlemine (ingl. Film coated seed). Standardseemned on kaetud rohelise koorega, mis sisaldab fungitsiidide standardset segu. Tänu koorele jaotavad fungitsiidid ühtlaselt kõigi seemnete vahel. Neid seemneid katsudes või nendega töötades fungitsiidid peaaegu ei satu kätesse ega põhjusta seetõttu inimese tervisele suurt kahju.

Nii professionaalsetele aednikele kui ka amatööridele pakume laias valikus uuenduslikke ja kvaliteetseid PanAmerican seemneid ürtide, mitmeaastaste, üheaastaste, lillepottide kasvatamiseks (petuuniad, balsamiinid, kannike, lobeelia, peiulill, gasaania, portulak, raudürt, floksid, salvei, koerakoolulis ja paljud teised).

Sobivate lilleseemnete leiate meie e-poe kataloogist, kuid nende hulgast on palju valida! Lai valik mitmeaastaseid, ühe- või kaheaastaseid lilli! Mängulised, värvikad, pastelsed või eredavärvilised, lilled erineva kuju, suurusega, kõrgusega; varase, keskmise või hilise küpsemise aega sortidid -- valige ja ostke kvaliteetseid lilleseemneid, mille ilu ei saa te siis enam mitte nautida! Valige lilleseemned sordi, lille kuju, valmimise, kõrguse, suuruse järgi: täpsed nimed, pildid ja informatiivsed kirjeldused kergendavad teie otsust. Samuti saate lugeda infot lilleseemnete kasvatamisest ja nende eest hoolitsemisest seemnepakendilt.

Valige lilleseemned sordi, lille kuju, varase vanuse, kõrguse, suuruse järgi: täpsed nimed, pildid ja informatiivsed kirjeldused aitavad teil otsust teha. Lilleseemne kasvatamise, hooldamise ja väetamise kohta saate lugeda ka seemnepaki tagaküljelt. Pakume lilleseemnetele alati eripakkumisi ja allahindlusi, seega kasutage head hinda ära! Seemneid saate Internetist odavalt ja vaid mõne nupuga osta. Korralikult kasvatage, hoolitsege taimede eest ja nad premeerivad teid rohke lilledega ning kaunistavad lilli kogu hooaja vältel!