Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,007kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Peiulill

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Peiulill Durango Mix
Laost otsas
−50%
  • −50%

Peiulill Durango Mix

Tavahind 1,09 € Hind 0,55 €
Availability: Out of stock
Peiulill

Saialille seemned
Saialilled on Kesk- ja Lõuna-Ameerikast pärit üheaastased lilled. Saialilletaimi kasvatatakse dekoratiivtaimedena mitmel pool maailmas, sealhulgas ka Leedus. Tavaliselt kasvatatakse suuremate õitega taime mida samuti nimetatakse ka nelgiks lillepeenardes. Teistes riikides võib kohata peeneõielisi nelke, kuid neid peetakse sageli umbrohuks.
 
Saialilleseemned idanevad õiglaselt, idanevad temperatuuril veidi üle 15 ° C. Suureõielised saialilleseemned külvatakse aprilli lõpus, idanevad väga kiiresti ja õitsevad paari kuu pärast. Saialillekesed võivad olenevalt liigist nautida kollaseid, oranže ja värvilisi lilli. Lilled ei karda jahedat ilma ja kerget külma, seetõttu õitsevad nad septembri lõpuni. Need taimed ei karda põuda, vaid on väetiste suhtes nõudlikud.
 
Marigoldid pole mitte ainult kaunid lilled, vaid nad on ka suurepärane kahjurite hävitaja. Sõstrajuure eritavad ained kaitsevad mulda seenhaiguste eest ja lillede lõhn tõrjub mõnda kahjurit. Saialilled hinnatakse nende raviomaduste poolest. Nad näevad suurepärased välja igasuguse kujuga klottide, majade või kõnniteede ja vooditega - ergas aktsent, mis neid kujundab.
 
Saialillede tüübid: liitlilled, frotee, õõnes, kahetoonilised (erinevat värvi servad). Paljudel neist on omapärane, terav lõhn. Saialilli kasvatatakse mitte ainult lillepeenardes, vaid ka istutatakse köögiviljade kõrvale.
 
Oma ümbruse kaunistamsieks valige endale sobivad saialilleseemned.
Meie e-poes saate osta kvaliteetseid Marigold seemneid soodsate hindadega! Vajaliku Marigold sordi valimiseks aitavad kaasa meie e-poes olevad pildid kus saab näha erinevaid sorte, värvust ja nimetusi.  Klõpsake fotol et näha rohkem taimede istutamise, kasvatamise ja hooldamise võimaluste kohta. Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi, seega võtke nendest kindlasti osa! Meie e-poes saate Marigold seemneid osta odavalt ja mugavalt - vaid mõne kliki vajutusega.  Te mitte ainult ei säästa, vaid saate nautida värvilisi lilletaimi!