UAB NOJUS alustas tegevust 1991.aastal. Ettevõte arendab edukalt tegevust Leedus juba rohkem kui kolmkümmend aastat ja esindab Ida-Euroopas suurimaid seemnete ja sibullillede tootjaid. Meie ettevõte on asjaarmastajatest aiapidajatele mõeldud seemnete ja sibullillede turul üks liidreid.
 
Peamised tegevusvaldkonnad – seemnete hulgimüük ja seemnete müük internetis. Meie seemnevalikus on: köögiviljaseemned, lilleseemned, maitsetaimede seemned, ökoloogilised seemned, muru- ja söödataimede seemned, söödapeediseemned, kevadiste ja sügiseste sibullillede juurikad, muud lillesibulad.
 
Peamine eesmärk – pakkuda ostjatele tooteid, mis tagavad rikkaliku ja kvaliteetse saagi saamise ja rahuldavad klientide vajadusi. Oma tegevuse arendamisel püüame end täiendada ning parendada pidevalt oma töö kvaliteeti. Tegutsedes vastutustundlikult püüame suurendada meie klientide rahulolu, ettevõtte konkurentsivõimet ning kasumlikkust. Võtame alati arvesse turu-uuendusi, seetõttu saame rahuldada kõigi klientide vajadusi.
 
Teeme koostööd Hollandi, Saksamaa, Poola ja teiste riikide ettevõtetega, kust kaupa impordime. Meie kaubavalikus on ainult usaldusväärsed, aja jooksul kontrollitud seemnesordid, igal hooajal täiendame oma kaubavalikut uute seemnete ja sibullilledega. Püüame igal hooajal pakkuda klientidele uute, Euroopas moodsate taimede seemneid. Seemned või sibullilled võime pakendada Teie erisoovide järgi, valida Teile turutingimustele sobiva seemnevaliku, valmistada eritellimuse järgi spetsiaalse pakendi.
 
Kõik tooted pakendame firmapakenditesse. Teeme koostööd Leedu, Läti ja Eesti suurimate kaubandusvõrkudega ja aiakaupade spetsialiseeritud müügikeskustega. Ostjate soovil toimetame kaubad nende määratud kohta. Ettevõte teeb koostööd suurte välismaa aianduskaupade ja taimekasvatuse ettevõtetega.
 
Eriti suurt tähelepanu pöörame müüdava kauba kvaliteedile. Kõigi seemnete ja sibullillede saadetiste kvaliteet on kinnitatud Põllumajandusministeeriumi juures asuva Riikliku taimekasvatusameti väljastatud sertifikaatidega, mis vastavad EL nõuetele. Kaupa ostame ainult usaldusväärsetelt partneritelt, kelle toodang on sertifikaatidega kinnitatud.
 
Hindame partnerlust ja igat ostjat – nii äritegevust arendavat ettevõtjat kui ka lõpptarbijat, kes hoolitseb oma aia, köögiviljapeenarde ja ümbritseva keskkonna eest.
 
Tahame olla Teie sõbrad, partnerid, mõttekaaslased, professionaalsed abilised, kes võivad arendada edukat koostööd ja püüda saavutada ühiseid eesmärke. Kui Teil tekkis huvi või küsimusi, pöörduge julgesti meie poole, püüame alati leida kompromissi, mis on kasulik mõlemale poolele.