Parim köögiviljade seemnekomplekt 16 sorti

See on meie hoolikalt valitud seemnekollektsioon, mis sisaldab 16 populaarset ja maitsvat köögiviljasorti, mida on lihtne kasvatada. See kollektsioon sobib ideaalselt neile, kes soovivad kasvatada oma köögivilju tõstetud voodites, kasvuhoones või isegi rõdul. See seemnekollektsioon sobib ka suurepäraseks kingituseks igale aednikule. Istutage oma köögiviljaaed meie kergesti kasvatatava seemnekollektsiooniga ja nautige kõige värskemaid ja maitsvamaid köögivilju!

Meie kõrge idanevus ja sertifitseeritud seemned tagavad parimad tulemused. Mõned seemned tuleb enne külvamist leotada ja idanema panna ning tingimused võivad sõltuvalt köögiviljade tüübist ja sordist erineda. Veenduge, et muld on hea kvaliteediga, piisava niiskuse ja valgusega. Kasutage alati looduslikke ja orgaanilisi väetisi, et hoida oma taimed terved, ilma et see tooks kaasa kvaliteedi vähenemise.

Kollektsioonis:

Lyonski sorrel: külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, täispäikese või osalise varjuga hästi kuivendatud pinnasesse. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 7-10 päeva. Seemnekapslid on õhukese vahega 12-18". Eemaldage lehed vastavalt vajadusele, kui need on 6-8 tolli pikad. Salat: külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, täispäikesele või osalise varjuga hästi kuivendatud pinnasesse. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 7-10 päeva. Seemnekapsad paigutatakse õhukeselt 8-12 tolli kaugusele üksteisest. Eemaldage lehed vastavalt vajadusele, kui need on 4-6 tolli pikad.

Argenteuil spargel: külvake päikselisse kohta hästi kuivendatud mulda, veenduge, et muld on enne külvamist umbrohuvaba. Kaevake 6-8" sügavune ja 12-18" laiune kraav, seejärel lisage kraavi põhja komposti või hästi mädanenud sõnnikut. Asetage kroonid kraavi 12-18 tolli kaugusele üksteisest ja katke 2-3 tolli mullaga. Sparglite kasvades täitke kraavi järk-järgult mullaga, kuni see on ümbritseva mullaga samal tasemel. Hoidke muld niiske, kuid mitte niiske. Vältige spargli koristamist esimesel aastal pärast istutamist ja koristage väike saak teisel aastal. Kolmandal aastal peaksite koristama kogu saagi.

Sibul Ailsa Craig: külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 1 tolli kaugusele üksteisest, täispäikesesse ja hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 7-10 päeva. Taimed on 3-4 tolli üksteisest eemal. Korjake sibulad, kui tipud on kuivanud ja langevad maha.

Spinat Matador: Külvake seemned 1/2 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, täispäikesele kuni osalise varjuga ja hästi kuivendatud pinnasesse. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Seemikud paigutatakse õhukeselt 6-8 tolli kaugusele üksteisest. Eemaldage lehed vastavalt vajadusele, kui need on 3-5 tolli pikad.

Ümarherned Kleine Rheinlanderin: Külvake seemned 1 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest päikesepaistelisse, hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Herneste "ronimiseks" tuleb pakkuda tuge. Andrus-kurgid: külvake seemned 1 tolli sügavale, 3-4 tolli kaugusele üksteisest päikesepaistelisse, hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Andke taimedele toetust, et nad saaksid "ronida". Korjake kurgid, kui need on 6-8 tolli pikad.

Andrus-kurgid: külvake seemned 1 tolli sügavusele, 3-4 tolli kaugusele üksteisest päikesepaistelisse, hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Andke taimedele toetust, et nad saaksid "ronida". Korjake kurgid, kui need on 6-8 tolli pikad.

Detroidi punane peet: külvake seemned 1/2 tolli sügavale, 1 tolli kaugusele üksteisest, täispäikesesse ja hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Seemnekapslid on 3-4 tolli kaugusel üksteisest. Korjake punapeet, kui selle läbimõõt on 1-3 tolli.

Valge kapsas Brunswick: Külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, päikesepaistelisse kohta hästi kuivendatud pinnasesse. Hoidke muld niiske ja jahe (60-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 7-10 päeva. Seemikud paigutatakse õhukeselt 12-18 tolli kaugusele üksteisest. Eemaldage kapsapead, kui need on kõvad ja täielikult arenenud.

Gele Reuzen: Külvake seemned 1 tolli sügavusele, 3-4 jala kaugusele üksteisest, päikesepaistelisse kohta hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Andke taimedele toetust, et nad saaksid "ronida". Korjake kõrvitsat, kui vars on kuiv ja koor kõva.

Porgand Amsterdam: külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 1 tolli kaugusele üksteisest päikesepaistelisse, hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja jahe (60-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 14-21 päeva. Seemnekapsad 2-3 tolli kaugusele üksteisest. Korjake porgandit, kui taimed on 3-4 tolli pikad.

"California Wonder Peppers": külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, päikesepoolsesse kohta hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Harvendage seemikud 12-18 tolli kaugusele üksteisest. Korjake paprika, kui taimed on täiesti küpsed ja kõvad.

Orange Queen: Keskmise hilisema tähtajatu sort (130-150 cm), mis sobib kasvuhoonesse või avamaale. Viljade kaal 150-200 g. Söödavad tomatid härjasüdames: Külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, päikesepoolsesse kohta hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis toimub tavaliselt 7-14 päeva jooksul. Andke taimedele "ronimiseks" tuge. Korjake tomatid, kui need on täielikult küpsed ja punased.

Oksasüdamega tomatid: külvake seemned 1/4 tolli sügavusele, 2-3 tolli kaugusele üksteisest, päikesepaistelisse kohta ja hästi kuivendatud mulda. Hoidke muld niiske ja soe (70-85°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 7-14 päeva. Andke taimedele toetust, et nad saaksid "ronida". Korjake tomatid, kui need on täielikult küpsed ja punased.

Gondola: kasvab hästi mõõdukatel, mittehappelistel, humuselistel muldadel. Soovitatav on külvata ube 4-5 aasta pärast samasse kohta. Prantsuse hommikusöögiretikas: külvake seemned 1/2 tolli sügavale, 1 tolli kaugusele üksteisest, täispäikesele hästi kuivendatud pinnasesse. Hoidke muld niiske ja jahe (50-65°F) kuni idanemiseni, mis võtab tavaliselt 5-7 päeva. Seemnekapsad 2-3 tolli kaugusele üksteisest. Korjake rediseid, kui nende läbimõõt on 1-2 tolli.

 „French Breakfast“: Sėkite sėklas 1/2 colio gylyje, 1 colio atstumu vienas nuo kito, saulėje ir gerai nusausintoje dirvoje. Laikykite dirvą drėgną ir vėsią (50–65 °F), kol sudygsta, o tai paprastai įvyksta per 5–7 dienas. Sėjinukai ploni 2–3 colių atstumu vienas nuo kito. Surinkite ridikėlius, kai jie yra 1–2 colių skersmens.

Salatikauss: varajane lehtsalat, mis kasvab 60 päeva jooksul pärast külvi. Kultiveeritakse kevadiseks, suviseks ja sügiseseks saagiks. Saab külvata nii vabas õhus kui ka kasvuhoones, ei võta kaua aega, et üle kasvada. Kasvab kõige paremini liivsavi- või kergsavimuldadel, hästi haritud, umbrohuvabadel muldadel. Lehed on kergelt kortsulised, lokkis, mahlakad ja mitte väändunud.

Ärge unustage regulaarselt jälgida oma taimi kahjurite ja haiguste suhtes ning vajaduse korral hoolitseda korralikult, näiteks kasta ja väetada. Head aiatööd!

4772032007284
82 Tooted

SARNASED TOOTED