Seemned professionaalidele

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Nii professionaalsetele lillede ja köögiviljade kasvatajatele kui ka amatööridele pakume laia valikut uute kõrgeima kvaliteediga lillede ja köögiviljade seemneid.

Seoses tõusevate juurviljade kvaliteedinõuetele tõusis nõue ka paremale alusmaterjalile. See stimuleeris uue professionaalse seemneliini loomist. See joon on suunatud professionaalsetele aednikele ja suurenenud klientide vajadustega. Professionaalsete seemnete seast leiate kõrge kvaliteediga köögiviljade kõige väärtuslikumate liikide ja sortide seemneid, mis on valitud maailma juhtivate seemneettevõtete sortimendist.

Esindame tuntud hollandi ettevõtet Nunhems © ja Rijk Zwaan ©, ka Tšehhi ettevõtet MoravoSeed ©. Sorte iseloomustab mitte ainult hea saak, vaid ka vastupidavus mitmesugustele haigustele, kahjuritele ja keskkonna negatiivsele mõjule. PROFI Nojuse seemnesortimendi täiendatakse järgmiste köögiviljaseemnetega: kurk, kapsas, porgand, peet, porrulauk, seller jne. Seemnete kvaliteedi tagamiseks pakitakse kõik professionaalse liini köögiviljaseemneid õhukindlasse pakendisse.

Ostke poe veebikataloogist kvaliteetseid ja professionaalseid seemneid ja nautige rikkalikku saaki, tervislikult kasvatatud köögivilju! Erinevate valmimisperioodide ja sortidega, kvaliteetsed seemned meeldivad mitte ainult kutselisele aednikule, vaid ka klientidele, kellel on kõrged nõudmised!

Parem valida seemnete rohkuse hulgast aitavad täpsed nimed, pakutavaid pilte ja põhjalikud kirjeldused. Samuti saate lugeda infot köögiviljade kasvatamisest ja nende eest hoolitsemisest seemnepakendilt. Rakendame kampaaniaid pidevalt väljapakutud professionaalse seemnesarja jaoks, seega tasub kindlasti võtta hea hind! Kvaliteetseimaid professionaalseid seemneid saate veebist odavalt osta vaid mõne nupu vajutamisel.