Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,003kg - 0,007kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Metsaaasika-, maasikaseemned

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Ammustest aegadest on teada, et metsmaasikate lehti ja marju kasutati  mitmesuguste haiguste raviks. Rahvameditsiinis oli metsmaasikas üks esimesi ravimtaimi. Metsmaasikad on kõige maitsvamad ja lõhnavamad marjad, mis on lastele ja täiskasvanutele väga tervislikud. Metsmaasikate marjade ja lehtedega võib sügisel ja talvel keha tugevdada, ravida nohu, kõhulahtisust, reumat, aneemiat, probleeme kehakaalu langusega, peatada verejooksu, diabeeti ja ravida muid terviseprobleeme.
 
Metsmaasika seemnete voodid valmistatakse 1-2 kuud enne istutamist.
Enne istutamist on kõige parem mulda värske sõnnikuga mitte väetada. Kui muld on niiske, tuleb marju kasvatada kõrgetes peenardes. Niiskuse puudumise tõttu liivasel pinnasel kasvavad marjad liiga väikesteks. Metsmaasikad vajavad kergemat, kergelt happelist mulda kus on rohkem huumusesarnast liivsavi. Metsmaasikad armastavad küll niiskust, kuid liigset niiskust tuleks vältida. Metsmaasikaid tuleb kaitsa tuule eest muidu võivad tekkida seenhaigused.
 
Meie e-poes müüakse kvaliteetseid metsmaasikaseemneid kõigile kättesaadava hinnaga. Meilt ostetud maasikaseemned tagavad hea ja maitsva saagi mis sobivad nii amatöör-aednikele kui ka professionaalidele. Nimetused, fotod ja täpne kirjeldus aitavad teil valida õige maasika sordi, hoolduse ja teised kasutusomadused. Me pakume kvaliteetseid maasikaseemneid soodsa hinnaga. Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi, seega võtke nendest kindlasti osa! Meie e-poes saate maasikaseemneid osta odavalt ja mugavalt - vaid mõne kliki vajutusega. Nautige aromaatseid ja maitsvaid marju!