Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,007kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Spinat

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Maasikaspinat

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock

Spinat on madala kalorite sisaldusega, roheline ja väga väärtuslik kõõgivili. See köögivili tugevdab nägemist, parandab seedesüsteemi, mõjutab positiivselt närvisüsteemi. Prantsusmaal peetakse spinatit köögiviljade kuningaks ja mao luuduks. Söögi valmistamisel kasutatakse noori spinatilehti kuni võrsed tärkavad, peale seda võib nende maitse halveneda. Spinatilehed suurendavad ka oblikhappe taset, mis kahjustab inimkeha.
 
Spinat on kergesti seeditav, mis muudab selle ideaalseks iga roa jaoks. Ta aitab ka teiste toitainete seedimisele, seda saab tarbida nii töödeldud kui ka toorelt. Spinat on hämmastava maitsega ning sobib hästi salatite ja liharoogadega.
 
Spinati seemneid kasvatatakse hästi haritud viljakas pinnases. Köögiviljad armastavad niisket ja viljastatud mulda. Spinati seemned külvatakse sügisel või varakevadel. Spinatit tuleks joota rikkalikult, eelistatavalt õhtuti.
 
Meie e-poes müüakse spinati seemneid kõigile kättesaadava hinnaga! Me garanteerime müüdavate seemnete kõrgkvaliteedi, et saaksite salati eelistest rõõmu tunda kogu hooaja vältel!
Nii amatöör-aednik kui ka professionaal jäävad rahule.
Fotod ja detailne kirjeldus aitavad teil õigeid spinati seemneid valida. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid spinati seemneid, kõigile kättesaadavate soodsate hindadega. Selleks kindlasti võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest! Meie e-poest spinati seemnete ostmine on odav ja mugav – ainult paari kliki kaugusel!