Filtreeri

Hind

Hind

  • 1,00 € - 2,00 €

Püvilill

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Püvilill on mitmeaastane sibullill liilia perekonnast, meenutab kellukest.
Nad kasvavad vabalt Kesk-Aasias, Kaukaasias, Lääne- ja Kesk-Euroopas, Türgis ja Iraanis. Püvilillede sugukonnas on umbes 50 liiki. Õitsevad kevadel dekoratiivsete lilledega. Püvililled armastavad kuiva ja päikesepaistelist istutamiskohta. Pinnas peab olema kuivatatud, hästi struktureeritud ja väetatud. Savimulda parandatakse liiva abil. Püvililled võivad kasvada ühes kohas 3 aastat või kauem.

Püvililli kasvatatakse seemnete ja sibulate abil. Sibullillede külvamine toimub alles pärast nende kogumist. Värsked seemned idanevad kiiresti, vanad aga võivad idaneda alles 1 aasta pärast. T Püvilillede sibulad istutatakse püsivasse kohta teisel aastal septembris, laiematesse aukudesse.

Meie veebipoest saate lihtsalt valida sibullilli, mis müüakse väga atraktiivse hinnaga. Pärast püvilillede välimust, värvi ja nime täpselt kajastavate fotode vaatamist vajutage üksikasjalikku teabe  saamiseks taime istutamise, kasvatamise ja hooldamise kohta. Meie poolt müüdavate sibullilledele rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, allahindlusi, nii et saab väga odavalt osta. Internetist lillesibulaid ostes teie mitte ainult säästate raha, vaid naudite ka lilleaeda, mille hooldamine on lihtne!