Salat

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Salat

Salat on üks levinumaid köögivilju kõigis maailma riikides. Pakume valikut
29 tüüpi ajaliselt kontrollitud salatiseemnete hulgast, mida on katsetatud Leedu kliimatingimustes. Salatiseemned on pakendatud õhukindlasse, niiskuskindlasse, valguskindlasse plast-, alumiinium- ja paberpakendisse, mis säilitab salatiseemnete parimad omadused alates pakkimisest kuni külvamiseni.
 
Salatit süüakse toorelt. Nad on rikkad mineraalide, eriti kaaliumi, magneesiumi, raua, C-vitamiini, karoteeni ja muude bioloogiliselt aktiivsete ainete poolest. Salatis on vähe kaloreid, suhkrut ja orgaanilisi happeid.
 
Kogu maailmas on teada umbes 100 salatit. Leht- ja peasalatit kasvatatakse Leedus. Lehtsalat annab ainult lehti. Peasalatil  kasvavad erineva suurusega sfäärilisi või lamestatud pallipäid, tal on vähem mõrkjat ainet ja see püsib pärast lõikamist värskena kauem.
 
Salat on aastane külmakindel taim. Salatid on mulla ja valguse suhtes väga nõudlikud, kuid neid ei saa väetada, eriti mineraalväetistega. Salat nõuab palju niiskust, kuid ka liigne niiskus pole hea kuna võivad levida mitmesugused seenhaigused, kapsa alumised lehed võivad hakata mädanema.
 
Ostke salati seemneid soodsate hindadega meie e-poest.  
Me garanteerime müüdavate seemnete kõrgkvaliteedi, et saaksite salati eelistest kogu hooaja vältel rõõmu tunda!
Nii amatöör-aednik kui ka professionaal jäävad rahule.
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida salati sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid salati seemneid, kõigile kättesaadavate soodsate hindadega Selleks kindlasti võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest! Meie epoest salati ostmine on odav ja mugav.