Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,136kg - 0,4kg

Hind

Hind

  • 4,00 € - 5,00 €

Sügislill

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Colchicum Waterlily 3tk.

Hind 4,99 €
Availability: Out of stock

Colchicum Waterlily 3 pcs.

Sügislill on kõige huvitavam sügisene lill. Ta õitseb oktoobri alguses. Maapinna lähedal helendab valge heleroosa või lilla õisik. Sügislillel, mida tuntakse sügiseseks lilleks, pole õisikuid ja lehti, kuid õied pole nii haprad kui võib esmapilgul tunduda.

Sügislill võib esimese lume langedes õitseda. Pärast külma saabumist lilled taastatakse ja hiliskevadel õitseb sügislill veel nädala jooksul, kui lumi sulab. Kõige paremini kasvatada sügislille kiviktaimlas, viljapuude või peenarde vahel. Sügislill kasvabki hästi  nartsisside vahel, aga ka kohtades, kus midagi ei takista neid kasvada vähemalt viis aastat.

Valige soovitud sibullilled, mis kaunistavad teie aeda pikka aja jooksul.
Meie veebikataloogis müüakse sibullilli väga soodsa hinnaga.

Te saate valida sobivat sügislille sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja saate tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga

Meie poolt müüdavate erinevate sibullillede kataloogis rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, taimedele ja muudele seemnetele mõeldud allahindlusi, nii et saate osta sügislille, kui ka teisi teile meeldivaid sibullilli, väga odavalt. Sibulate ostmisega teie mitte ainult säästate, vaid naudite ka mitmeaastaste taimede ilu!