Filtreeri

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Tulikas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Tulikas kasvab kõige paremini niisketes kohtades, armastab varju ja huumusest mulda. Õitseb juunis umbes 3 nädalat, froteeõisikuga Õie vars kasvab kõrguseni 30–40 cm. Õitsemise ajal vajavad sibullilled palju niiskust ja varju, pärast õitsemist nad närtsivad.

Pärast õitsemist tuleb tulikate juuremugulad üles kaevata, koguda ja hoida kevadeni siseruumides. Enne istutamist leotakse mugulaid ööseks. Istutamine 1-2 cm sügavusele. Pärast osaliselt avatud tulikate rebimist saab neid vaasi panna ja nad rõõmustavad teid veel kuni 2 nädala jooksul.

Lilleaedades kasvatatakse vaid mõnda sorti tulikaid. Enamikku liike leidub Leedu niisketel niitudel ja metsades. Paljusid neist sibullilledest on keeruline kasvatada, seetõttu istutatakse neid kiviktaimlates harva, kuid on ka dekoratiivseid liike, mis eelistavad varju.

Meie veebikataloogist saate valida kvaliteetsed tulikate sibulad, mis müüakse väga soodsa hinnaga.

Pärast lille tüübi, värvi, kuju ja täpse nime kuvavate fotode vaatamist vajutage fotole – seal pakutakse teavet, mis aitab teil paremini tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja lillede eest hoolitsemise isepäraga.
Meie poolt müüdavate sibullillede kataloogis rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, nii et tulikaid, kui ka teisi teile meeldivaid sibullilli, saab väga odavalt osta. Taimede sibulaid ostes teie mitte ainult säästate, vaid naudite ka oma lilleaia ainulaadsust!