Valge redis, redis

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Valge redis, redis

Redis on üks lemmikuimaid varakevadisi köögivilju. Need on populaarsed kogu maailmas, seetõttu on palju sorte, mis erinevad välimuse, maitse ja kuju poolest. Redise juurikad on rikkad vitamiinide ja toitainete poolest, noori lehti kasutatakse ka salatite lisandina.
 
Kuna redised kasvavad väga kiiresti saate aastas nautida rohkem kui ühte saaki. Redis ei vaja erilist hoolt, seetõttu saab seda kasvatada õues või kasvuhoones. Rediseemned pole jaheda ilma suhtes tundlikud ja neid saab külvata juba kevade esimestel kuudel. Suurem saak tekib siis, kui redised kasvavad päikeselisel ja niiskel pinnasel.
 
Redis on väärtuslik varajane köögivili, mida kasutatakse salatites ja vürtsina. Rediseid süüakse ainult toorelt ja tervena. Varakevadel saab salatite valmistamiseks kasutada teatud tüüpi redise noori lehti ning peaaegu kõigi rediste lehti saab keeta ja hautada nagu kapsast. Selle taime lehed visatakse sageli tarbetult ära kuigi on nad väga toitaineterikkad. Redis on eriti soovitatav sportlastele ja diabeetikutele.
Redise mõõdukas toitumine aga inimestele, kellel on kõhunäärme-, maksa-, sapipõie- või neeruprobleemid.
 
Ostke redise seemneid soodsate hindadega meie e-poest Nojus.  Me garanteerime müüdavate seemnete kõrgkvaliteedi, et saaksite redise eelistest kogu hooaja vältel rõõmu tunda!
Nii amatöör-aednik kui ka professionaal jäävad rahule.
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida redise sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid redise seemneid, kõigile kättesaadavate soodsate hindadega Selleks kindlasti võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest! Meie epoest redise ostmine on odav ja mugav.