Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 35,2kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 8,00 €

Mullad, turvas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Turba substraadid
Turva substraadid on kunstlikult valmistatud taimede segu, mis koosneb kõige olulisematest komponentidest: pinnas, vesi, mineraal- ja orgaanilised ained. Oluline on teada, et substraadid peavad olema piisavalt happelised ja sisaldama optimaalset toitainete kogust.  Kõige enimmüüdud substraat sõltub suuresti turbast endast. Turbasubstraadid on ette nähtud köögiviljakasvatajatele, lillekasvatajatele, amatööraednike või professionaalidele. Kvaliteetsete turbasubstraatide tootmisel võetakse arvesse taimede kasvu iseärasusi, looduslikke tingimusi ja keskkonda, milles neid kasvatatakse.
 
Substraate saab kasutada kui toteainena kasvuhoonte, ilutaimede ja aiandusfarmide jaoks; köögiviljade, dekoratiivtaimede külvamiseks ja koristamiseks. Dekoratiivne multš on ka suurepäraseks dekoratiiv vahendiks keskkonna kaitsmisel, nad hoiavad pinnases niiskust ja kaitsevad mulda erosiooni eest.
 
Meie veebipoest saate osta aia, köögiviljaaia, toataimede, seemnete idanemise, põllu- ja kasvuhooneköögiviljade turba ja ka taimede substraati nagu kaktused, orhideed. Vajaliku substraadi valimiseks aitavad kaasa meie e-poes olevad pildid kus saab näha erinevaid sorte, värvust ja nimetusi.  
Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi ja kõige soodsamate hindadega! Meie e-poes saate taimeseemneid osta odavalt ja mugavalt. Meiega säästate ja naudite parima kvaliteediga taimi, köögivilju ja mulda!