Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,1kg - 35,2kg

Hind

Hind

  • 1,00 € - 13,00 €

Mullad, turvas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Mullad, turvas

Turvasubstraadid on kunstlikult valmistatud segud, mis koosnevad kõige olulisematest komponentidest: mullast, veest, mineraalidest ja orgaanilisest ainest. Oluline on teada, et substraat peab olema õige happesusega ja optimaalse toitainesisaldusega. Parim turvasubstraat müügiks sõltub suuresti turvast endast. Turbasubstraadid sobivad köögiviljakasvatajatele, lillekasvatajatele, amatööridele või professionaalsetele aednikele. Kvaliteetsete turvasubstraatide tootmisel võetakse arvesse taimede kasvuomadusi, looduslikke tingimusi ja keskkonda, kus neid kasvatatakse.

Substraate saab kasutada kasvusubstraadina kasvuhoonetes, ilu- ja aiandusfarmides; köögiviljade ja dekoratiivtaimede külvamiseks ning pigiraieks. Dekoratiivmulš on ka suurepärane keskkonnaparandamise vahend, mis hoiab mullas niiskust ja kaitseb mulda erosiooni eest.

Meie veebipoest saate osta turvasubstraati aia jaoks, toataimedele, seemnete idanemiseks, köögiviljade kasvatamiseks õues ja kasvuhoones, üksikute taimede, näiteks kaktuste ja orhideede kasvatamiseks. Piltide, nimetuste ja kasutusotstarvete põhjal leiate hõlpsasti sobiva turvasubstraadi. Pakume erinevaid sooduspakkumisi turvasubstraatide müügiks internetis, nii et saate osta teile vajalikku ja väärtuslikku turvast soodsamalt. Säästke raha ja nautige kvaliteetsemaid taimi, köögivilju ja mulda!