Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,08kg - 0,4kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 4,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Gladiool

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Gladioolid VIOLETTA
Laost otsas
−40%
  • −40%

Gladioolid VIOLETTA

Tavahind 2,99 € Hind 1,79 €
Availability: Out of stock

Gladioolid ZIZANIE

Hind 3,79 €
Availability: Out of stock

Gladiool veetleb erinevate värvidega ja on lihtsalt hooldatav. Need paljunevad kiiresti ja sobivad noppimiseks. Maailmas on isegi mitu tuhat gladiooli sorti. Nende ebatavaliselt ilusate lillede õied on suured, ühendatud ühe- või kahepoolseks õisikuks, sirgete lehtedega, mitmeõieliste õitega. Õitsevad juulist hilissügiseni.

Gladiool on sibullill, aretatud kahel viisil: seemned ja mugulad. Sibullilled külvatakse veebruaris-aprillis liivasesse mulda. Istutatud sibullilled tärkavad 3 nädala jooksul. Põua korral tuleb gladioole hoolikalt kasta. Gladioolide vaheaegadel on väga kasulik mulda turbaga multšida.

Gladioolsibulaid müüakse Internetis igaühele taskukohase hinnaga. Sibullillede ostmine on tänapäeval väga lihtne, kiire ja mugav! Valige soovitud gladiool vastavalt sordile, lillede kujule ja istutuskohale. Joonised näitavad vastava lillesordi täpset vormi, kuju, täpset nime ning pildile vajutades leiate ka üksikasjaliku teabe ning istutamise ja hooldamise põhijooned.

Meie sibullillede kataloogis, aga ka paljudes meie kataloogis esitletavates seemnetes ja muudes toodetes rakendatakse pidevalt mitmesuguseid kampaaniaid, seetõttu saate odavalt osta gladioole või muid lilli, mis teile meeldivad. Nii et mitte ainult säästate, vaid istutate ka suuremale maa-alale mitmesuguseid erinevaid lilli või erinevate värvidega lilli.