Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 0,00 € - 20,00 €

Külvikastid , lillepotid

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Puukoolid
Mõne köögivilja ja muud tüüpi taimede seemikud valmistatakse enne külvamist ette, seetõttu tuleks nii amatööridele kui ka professionaalsetele aednikele kasutada potte, sobivaid kaste ja puukoole idanemiseks.
 
Meie e-poest leiate suurepäraseid plastpuukoole koos turbatablettidega mitmesuguste köögiviljade, lillede, dekoratiivsete põõsaste seemnete idandamiseks. Plastnõud koosnevad 12 kaevust.
 
Pakume ka kasvuhoonete jaoks turbatablettidega suletud puukoole mitmesuguste taimede seemikute idandamiseks ning looduslikke puukooleilma umbrohu ja patogeensete mikroorganismideta. Need kaitsevad kasvava taime juurestikku siirdamise või transportimise ajal mehaaniliste kahjustuste või deformatsioonide eest. Samuti võite leida erineva suurusega plastnõusid.
 
Meie veebikataloogis pakume suletud kohti idandamiseks iga aednikule taskukohase hinnaga. Piltidel on kujutatud erinevad puukoolid -  soojendatud, turba- ja plastpuukoolid. suletud nõud täpsed nimed, suurused, juhised selle kohta, mida saate istutada, nii et vali endale parim! Müügil on plastkarbid ja suletud nõud idandamiseks. Meil on pidevalt uued pakkumised mille käigus saate tooteid  osta eriti madalate hindadega!