Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,011kg - 0,09kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

BIG PACK sari

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Redis KORUND

Hind 0,89 €
Availability: 62 In Stock

Köögiviljad ja nendest valmistatud toidud peaksid olema igaühe toidulaual igapäev. Soovitatav on süüa oma kodumajapidamises kasvatatud puu- ja köögivilju. Kui teie enda aias või külas kasvatatakse köögivilju ja kevadisi taimi, võite julgelt öelda, et sellistes aedades ei kasutata pestitsiide.
 
Big Pack sari on kategooria, kust saate osta suurtes kogustes tilli, aedubade, porgandi, punapeedi, redise, ümarate ja kortsuliste herneste seemneid.
 
Meie elektrooniline kataloog pakub erinevate köögiviljade seemnete ostmist - Big pack sarja köögiviljade seemneid müüakse suuremates kogustes, seetõttu on need saadaval taskukohase hinnaga igale aednikule! Big Pack sari - valige paljude salatite, kurkide, tomatite, herneste, rediste, ubade jms hulgast. Mõelge, mida soovite istutada, ja valige sobivad taimesordid. Pildil on näha taime välimust, liiki ja täpsemat nimetust. Klikkides pildil saate paremini tutvuda taime istutamise, kasvatamise, hooldamise ja kasutusomadustega. Big pack sarja kataloogist müüdavatele seemnetele kehtivad erinevad soodustused ja allahindlused. Siit saate osta endale vajalikud köögiviljad madala hinnaga. Meiega säästate ja kasvatate kvaliteetseid ja tervislikke köögivilju.