Sibul

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Sibul De Barletta

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock
Sibul

Sibul on üks kõige populaarsemaid ja sagedamini kasvatatavaid köögivilju. Sibul on kaheaastane mitmeaastane taim, mida kasutatakse mitmesuguste roogade valmistamiseks ja maitsestamiseks.

Praegu on olemas üle kolmesaja erineva sibulaliigi. Kuigi sibula seemikud on populaarsemad, valitakse sibula külvamiseks ka sibulaseemneid. Viimased idanevad aeglasemalt, kuid annavad sama rikkalikult saaki. Sibulaseemned peavad olema paisutatud, et aidata neil kiiremini idaneda. Sibulaid hinnatakse nende maitsva maitse ja lõhna pärast. Nii sibula juured kui ka lehed on söödavad ja sisaldavad rohkesti vitamiine. Toiduvalmistamisel on sibulad paljude roogade põhitoiduks ning neid võib süüa toorelt, keedetud, praetud või aurutatud kujul ning nad on populaarne koostisosa mitmesugustes roogades, näiteks suppides, hautistes, salatites ja kastmetes, kusjuures nende ainulaadne maitse annab mahlase ja aromaatse maitse. 

Sibula söömine annab teie organismile järgmised mineraalained: C-vitamiin, raud, kaalium, kaltsium, magneesium, mangaan, fluor, fosfor, väävel ja palju muud. Arvatakse, et sibul aitab kaitsta erinevate haiguste (diabeet, külmetushaigused ja südamehaigused) eest. Neil on ka antioksüdantsed omadused, mis võivad kaitsta organismi vabade radikaalide eest. Sibulaid on rahvameditsiinis pikka aega kasutatud nende kasulikke omadusi köha ja külmetushaiguste raviks. Seega ei ole sibul mitte ainult söögi maitseaine, vaid ka tervisele kasulik.

Sibulad kasvavad kõige paremini liivases savis ja lagunevas, mitte niiskes savimullas. Külvata tuleks kõrgemale, soojemale ja kiiresti kuivavale pinnasele.

Me saadame hea meelega eri tüüpi seemneid, sealhulgas valge, punane ja roheline sibul, millest igaühel on oma maitse ja otstarve. Ja ka teie mugavuseks ja seemnepulgas juba koos väetisega. Seemnebari eelis on see, et selle abil saadakse kvaliteetsemad seemikud, see idaneb ühtlaselt ja ühtlaselt ning seda on lihtne külvata.

Osta sibulaseemneid hea hinnaga meie veebipoest! Me garanteerime, et nii amatöörid kui ka professionaalsed aednikud jäävad meie poolt müüdavate sibulaseemnetega, nende köögiviljade saagiga ja nende kasulikkusega rahule. Meie eesmärk on pakkuda teile kvaliteetseid sibulaseemneid hea hinnaga. Te ei saa mitte ainult osta sibulaseemneid veebist odavalt, vaid saate neid ka mugavalt osta paari nupuvajutusega.