Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,94kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 280,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Sibul

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Sibul De Barletta

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock
Sibul

Keegi ei eita, et sibul võib inimesele kõige sagedamini pisaraid tuua. Sellest hoolimata on sibul köögiviljaaedades üks populaarsemaid ja sagedamini esinevaid köögivilju. Sibul on kaheaastane, mitmeaastane taim, mida kasutatakse erinevate roogade valmistamiseks ja nende maitse parandamiseks.
 
Praegu on sibula sorte enam kui kolmsada. Kuigi sibula seemikud on populaarsed, valitakse sibula seemned sageli külviks. Sibulaseemned idanevad aeglasemini kuid ka saagikus on suur. Kiiremaks idanemiseks tuleb esmalt idandada sibulaseemned. Sibulat hinnatakse selle terava maitse ja lõhna poolest. Toiduks kasutatakse nii sibulajuurvilju kui ka lehti, mis on samuti vitamiinirikkad. Roogade küpsetamisel ei saa hakkama ilma sibulata, sest see köögivili on paljude roogade alus ning seda saab kasutada nii toorelt kui ka keedetult, praetud või aurutatult.
 
Sibulate kasutamisel varustatakse teie keha eeterlike õlide, mineraalidega, näiteks raua, kaaliumi, kaltsiumi, magneesiumi, mangaani, fluori, fosfori, väävli ja paljude teistega. Sibul aitab kaitsta mitmesuguste haiguste, sealhulgas diabeedi, külmetushaiguste või südamehaiguste eest. Samuti on sibul putukahammustuste korral esmaabiks ning sibulamahla kasutatakse isegi silma otra jaoks. Sibul kasvab kõige paremini liivasel, huumusel, mitte niiskel savisel mullal. Külvamisel tuleks valida kõrgemad, soojad, kiiresti kuivavad mullad.  
 
Meie e-poes müüakse sibula seemneid kõigile kättesaadava hinnaga!
Me garanteerime müüdavate seemnete kõrgkvaliteedi, et saaksite salati eelistest kogu hooaja vältel rõõmu tunda!
Nii amatöör-aednik kui ka professionaal jäävad rahule.
Sibulad on erineva värvi, suuruse ja maitsega, nii et täpsed nimed, fotod ja üksikasjalik kirjeldus aitavad teil õigeid sibula seemneid valida. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid sibula seemneid, kõigile kättesaadavate soodsate hindadega. Selleks kindlasti võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest! Meie e-poest sibula seemnete ostmine on odav ja mugav – ainult paari kliki kaugusel!