Dekoratiivsed taimed (seemned)

Rohkem

Aktiivsed filtridSelles kategoorias pakume laias valikus rohttaimi – soo rohi sedge, lembehein, lõikheinalised, fescue rohi, harilik luga, Kohleria, vastupidav sulgede rohi, peenem sulgede rohi, aga ka paljud teisid taimed. Meie epoe kaudu säästate nii raha kui ka aega.
 
Rohttaimede õied on üsna väikesed, kuid nende kujude mitmekesisus on tõeliselt piiramatu. Rohttaimed kombineeritud erksavärviliste taimedega, kuid istutatud eraldi, lisavad lilleaiale erilist võlu! Enamikke rohtaime liike tuleb väetada ja joota piisavalt harva seega sobivad nad kõige paremini aeda, millele te ei saa liiga palju aega kulutada.  
 
Selliseid taimi saab kasvatada kiviaedades, aedades, väljakutel, vee lähedal ja ka lillepottides. Rohelised taimed, nagu kõik taimed, erinevad üksteisest: mõned neist taluvad põuda hästi, armastavad päikesepaistelisi kohti, vajavad regulaarset jootmist, kuid mitte liiga palju ja teised vastupidi
 
Sobivad rohttaimed leiate meie e-poest - ostke kvaliteetseid seemneid ja looge lillepeenardele loomulik, pehme maastik! Valige sobiv taim sordi, täpse nimetuse, fotode ja üksikasjaliku kirjelduse järgi. Me pakume kvaliteetseid maasikaseemneid soodsa hinnaga. Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi, seega võtke nendest kindlasti osa! Meie e-poes saate taimi osta odavalt ja mugavalt - vaid mõne kliki vajutusega.