Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Bränd

Bränd

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 2,00 € - 50,00 €

Murule

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Väetamine
 Muru olenevalt selle tüübist, jootmisvõimalustest ja kasutamise intensiivsusest, tuleb korralikult toita. Aiamuru tuleks lämmastiku sisaldusega väetistega sööta viimast korda hiljemalt augusti lõpus ja kui väetiste toimeaineid on alla 10%, võite väetada terve septembri.
 
Kui teil on paigaldatud automaatne kastmissüsteem, pestakse toitaineid  välja intensiivsemalt, seega väetamise aeg pikeneb. Seda pikendust kasutatakse ka muru väga intensiivselt kasutamisel nagu näiteks jalgpallistaadionil - sellistes kohtades väetatakse rohtu isegi oktoobris.
 
September ja oktoober on parim aeg muru väetamiseks kaaliumi sisaldavate väetistega. Need väetised tugevdavad taimi, aitavad neil koguneda vajalikke toitaineid ja valmistuvad ekstreemseteks talvetingimusteks.
 
Muru korralik hooldamine nõuab investeeringut ja piisavalt aega. Esiteks peate valima muruseemnete segu. Seda saate teha vaadates meie e-poe kataloogis olevaid pilte koos täpsete nimetuste ja kirjeldustega. kirjeldustele, mis on toodud meie elektroonilises kataloogis.
 
Meil on pidevalt käimas pakkumised ja allahindlus kampaaniad kus leiate omale sobivama ja soodsaima muru väetise. Muruseemneid saate internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki kaugusel. Garanteerime tasakaalustatud segu, mis ei valmista teile pettumust! Pidage meeles, et ainult vastutustundlik ja nõuetekohane hooldus tagab teie muru ilusa väljanägemise!