Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 0,00 € - 2,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Värvus

Värvus

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Toreenia

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Toreenia Kauai Lemon Drop
Laost otsas
−50%
  • −50%

Toreenia Kauai Lemon Drop

Tavahind 1,29 € Hind 0,65 €
Availability: Out of stock
Toreenia

Torenia seemned
Torenia on mitmeaastane toataim, mis armastab kaudset päikesevalgust. Taime suure hulga harud moodustavad allalangeva kaskaadi mis on kaunistatud tassi kujuliste sinise või roosade lilledega. Torenia talub nii palavat kui ka jahedat ilma ning on vastupidav haigustele. Soovitatav on ulatuslik jootmine kuna pinnas peab olema alati niiske, samal ajal mõõduka väetise kogusega. Soovitatav on iganädalane väetamine kaaliumväetistega. Toreniad sobivad kasvatamiseks lillepeenardel ja lillepottides.  
E-poest "Nojus" saab iga aednik osta Torenia seemneid soodsa hinnaga. Õige valiku tegemiseks aitavad meie e-poes olevad fotod kus on n’ha taime reaalsest väljanägemist, värvust ja õiget nimetust.  Seemnete kvaliteeti saavad mõõta nii amatöör-aednikud kui ka professionaalid. Klikkides fotodel saate tutvuda istutamise, kasvatamise ja hooldamise võimalustega.
 
Meie e-poes on pidevalt erinevad pakkumised mis aitavad teil kiiresti ja odavalt soetada omale sobivad seemned. Kaunistage oma lillepeenraid ja lillepotte kaunite mitmeaastaste lilledega. Tassikujulised sinise, roosa või valge värvusega lilled ei jäta teid ükskõikseteks!