Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,01kg - 0,09kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Oad ja väikesed oad

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Aeduba Maxidor −25%
−25%
  • −25%

Aeduba Maxidor

Tavahind 0,69 € Hind 0,52 €
Availability: 146 In Stock

Türgi uba Saxa

Hind 0,69 €
Availability: Out of stock
Oad ja väikesed oad

Oad on köögiviljad, milles leidub rohkesti magneesiumi, fosforit, kaaliumi, kaltsiumi ja tsinki. Sada grammi ube sisaldab peaaegu poole vajalikust ööpäevasest rauakogusest. See on ka rikas foolhappega: klaas keedetud ube sisaldab igapäevast vajalikku kogust. Oad on suurepärane väärtuslike toitainetega rikkalik toit, mis sobib dieediks paastu ajal.  
 
Ubade kasvatamine on lihtne nii amatöör-aedniku kui ka profesionaalile kuna selle kultuur on üks vähem nõudlikke. Ubade jaoks valitakse päikesepaisteline ja tuulekindel koht. Kõige paremini pinnaseks sobivad poroloonne neutraalne PH liivsavi või savimuld. Sügisel kasutatakse lisaks  orgaanilistele väetistele ka mineraalväetisi.  
 
Ostke oaseemneid meie e-poest väga soodsatehindadega! Seemned on kvaliteetsed ja me garanteerime mitte ainult tervislikku, vaid ka rikkalikku köögiviljasaaki! Täpsed nimed, pildid ja üksikasjalik kirjeldus aitavad teil valida õiged oaseemned. Siit leiate kõigile taskukohase hinnaga köögiviljaseemneid, nii et kasutage pidevalt meie e-poe uusi pakkumisi!