Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Kanna

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Kanna 'Brilliant'

Hind 0,79 €
Availability: Out of stock

Kanna CHAMPION

Hind 2,09 €
Availability: Out of stock

KANNA STUTTGART

Hind 2,09 €
Availability: Out of stock

Kanna Madame Crozy

Hind 1,89 €
Availability: Out of stock

Aedades näevad kannad kõige ilusam välja, kui nad on istutatud rühmadesse, ning üksikud lilled saab istutada lilleklumpi, kuid need ei loo nii eristavat ja luksuslikku välimust kui rühma istutatud kannad. Seemneid saab kasutada sordikannade aretamiseks. Sügisel kogutud sibullilli hoitakse talvel siseruumides. Soovitav külvata varakult - jaanuarist veebruarini.
Kanna risoomi tuleks istutada potti või kasti veebruarist märtsini. Hoida ruumis, kasvuhoones, valgustatud kohas. Kasvatage kannasid varjupaigas kuni külma möödumiseni ning siis istutage need õues. Tuled hoolikalt valida asukohta ja pinnast. Kannad armastavad viljakat, kobedat, niisket mulda, milles on piisavalt niiskust. Koht peab olema avatud, päikseline, sest need taimed armastavad sooja.

Kas tundub teile tõsiseks väljakutseks aeda istutamine kvaliteetsete sibullilledega, mis hiljem kaunistavad ainulaadsete lilledega?

Meie veebipoes te saate valida sobivat kanna sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja leiate üksikasjalikku teavet ning istutamise ja lillede hooldamise põhijooned. Samuti kasutame sibullillede kataloogis mitmesuguseid kampaaniaid, allahindlusi, nii et saate osta soodsama hinnaga kannade sibulaid või muid teile meelepäraseid lilli. Teie mitte ainult säästate, vaid naudite ka ainulaadset lillede ilu!