Filtreeri

Hind

Hind

  • 0,00 € - 9,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Teised kevadel istutatavad lilled

Rohkem

Aktiivsed filtrid

JUKA FILAMENTOSA

Hind 2,09 €
Availability: Out of stock

HOSTA ANTIOCH

Hind 2,99 €
Availability: Out of stock
ASTER ALPINUS BLUE
Laost otsas
-0,65 €
  • -0,65 €

ASTER ALPINUS BLUE

Tavahind 0,00 € Hind 0,00 €
Availability: Out of stock

Pärast talve me otsime looduses taimi, mis inspireerivad hinge ja äratavad meid. See on suurepärane aeg mõelda ja planeerida, millised taimed ümbritsevad teid kogu suve vältel kuni hilise sügiseni. Kevadel istutame pojengid, begooniad, gladioolid, daaliad, liiliad, iirised, kannad, kallad ja paljud muud lilled. Otsustamisel teid aitab koht, kuhu planeeritakse taime istutada -   päikesepaisteline, varjuline või võib-olla tuuline koht.

Mitmevärvilisi sibullilli saab kasutada peaaegu kõikjal - nii avalikes lilleaedades kui ka eramajade läheduses. Valige sobivad sibullilled ja mitte ainult teie, vaid ka möödujad üllatuvad kasvanud taimede üle!

Meie veebipoes pakume laias valikus sibullilli - igaüks valib endale sobivaid lilli, mis vastavad tema vajadustele! Sibullilled müüakse kõigile eriti soodsa ja meeldiva hinnaga.
Te saate valida sobivat lille sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja saate tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga.

Erinevate sibullillede kataloogis rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, allahindlusi taimedele ja muude seemnetele, nii et saate osta vajalikku sibullilli väga soodsa hinnaga.
Teie mitte ainult säästate, vaid naudite ka ainulaadset ilu!