Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,004kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 3,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Peakapsas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Kapsas

Hind 0,49 €
Availability: Out of stock
Peakapsas

Peakapsaseemned on üks levinumaid köögivilju Euroopas. Arvatakse, et eurooplased kasutasid neid 100-50 tuhat aastat eKr. Vana-Roomas serveeriti kapsast magustoiduks ja usuti, et see pole mitte ainult toit, vaid ka paljude haiguste ravi. Tänapäeval peetakse kapsast inimorganismi jaoks kõige kasulikumaks köögiviljaks. Kuigi see köögivili pärineb metsikust taimest, on see tänapäeval üks populaarsemaid kodus kasvatatud köögivilju. Tuntakse isegi mitut tüüpi kapsaid. Kõige levinumad on peakapsas ja lillkapsas.
 
Nii lillkapsast kui ka kapsast saab värskelt kasutada mis on ka sobivalt kasvatatud. Kapsast on paljude sajandite jooksul hinnatud toiteomaduste, saagikuse ja jätkusuutlikkuse poolest. Kapsa kasvatamine pole keeruline. Need köögiviljad eelistavad raskemat, niiskemat, vett läbilaskvat mulda. Kevadel tuleks kapsa istutamise jaoks mulda väetada. Sõltuvalt tüübist idanevad kapsaseemned mõnda aega ning seejärel nad külvatakse aias.
 
Peakapsa ja lillkapsa seemnetel on erinevad omadused mis omakorda tähendavad erinevat külvamis ja idanemis meetodeid. Kapsas armastab niiskust, seetõttu on vajalik pidev jootmine. Kapsas on rikas C-vitamiini, süsivesikute, aminohapete ja muude heaoluks vajalike mineraalide poolest. Valige punase, valge, hilise, varajase või kesk-varase kapsa vahel.
 
Meie veebipoest on võimalik osta hiinakapsa seemneid.
Müügil olevad hiinakapsa seemned ja nendest kasvatatud mahlased viljad pakuvad rahuldust nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida suvikõrvitsa sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid hiinakapsa seemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Hiinakapsa seemneid saate Internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit. Nautida rikkalikku ja tervislikku saaki laual!