Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,007kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Seller

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Hapuoblikas on mitmeaastane ürt mille lehed on hapu maitsega. Noori lehti kasutatakse toiduks enne, kui õisik on kasvanud. Hapuoblikas on väärtuslik lehtköögivili. Noorest hapuoblikast valmistatakse salatit või keedetakse vitamiinisuppi.
 
Hapuoblikas lehed sisaldavad valku, süsivesikuid ja mineraale (kaalium, naatrium, kaltsium, magneesium, fosfor ja natuke rauda).
Seedetraktihaiguste, tuberkuloosi ja urolitiaasiga inimestele ei soovitata tarbida palju hapuoblikaid. Ehkki see ei kahjusta terveid inimesi kuid ei ole ka soovitatav pikaajaliselt ja rikkalikult tarbida.
 
Hapuoblikas ei vaja erilisi kasvutingimusi - see kasvab hästi kergelt happelises, hästi haritud, niiskes, kuid mitte väga niiskes huumusmullas. On oluline, et pinnas oleks umbrohuvaba. Pärast hapuobliku istutamist varakevadel saab saaki koristada suve lõpus või varasügisel ja pärast külvamist suve alguses - järgmise aasta kevadel.
 
Meie E-poes on võimalik osta hapuoblika seemneid väga soodsate hindadega! Meie poolt pakutavad seemned on kõrgkvaliteetsed mis kindlustavad tervisliku ja rikkaliku saagi.
Müüdavad hapuoblikate seemned, nende kvaliteet, hooldamise lihtsus ja rikkalik saak  pakuvad rahuldust nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida hapuoblika sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid hapuoblika seemned soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest ning nautige soodsaid hindasid!