Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 2,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Oblikas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Hapuoblikas on mitmeaastased, külmakindlad taimed, tavaliselt hapude ja hapude lehtedega.

Hapuoblikas lehed on üks esimesi kevadrohelisi, millel pole mitte ainult imeline maitse, vaid ka palju vitamiine A, B1, B2, B9, C, mineraalaineid: kaaliumi, naatriumi, kaltsiumi, magneesiumi, fosforit ja rauda. See võib parandada mälu, nägemist, aeglustada vananemisprotsesse organismis, tugevdada immuunsüsteemi. Kuna juuretis saab oma vürtsika maitse oblikhappest, peaksid neeru-, seedeelundite, tuberkuloosi ja kivitõve all kannatavad inimesed seda tarbima mõõdukalt, et vältida kõhu- või kõhuvalu.

Väikesi lehti kasutatakse toiduks tavaliselt enne õisikute kasvamist, need on mahedama maitsega, sobivad suurepäraselt salatite lisandiks või peeneks hakituna ürtidena toidu maitsestamiseks. Vanemad suuremad lehed on mõrkjamad ja vürtsikamad, seega sobivad rohkem suppide ja hautiste keetmiseks.

Kuidas juuretise eest hoolitseda?

Kasvutingimused happelisust ei nõua - kasvab hästi nõrgalt happelises, hästi haritud, niiskes, kuid mitte vettinud, huumus-, savises mullas. Oluline on, et muld oleks umbrohuvaba. Seemned tuleks külvata ainult maa alla. Võid asetada need mulla peale ja katta kerge mullakihiga või suruda kergelt mulda ja vaevu katta. Hoidke muld niiske, kuid mitte märg. Taimed kasvavad lopsakas, seetõttu ei tohiks neid liiga tihedalt külvata või neid tuleks hiljem kärpida. Hapud lehed võivad kasvumulda hapestada, seetõttu soovitatakse seda mustikate ja muude happelist mulda vajavate viljataimede kaaslaseks. Kui külvate juuretist varakevadel, saate saaki koristada suve lõpus või varasügisel, ja kui külvate varasuvel - järgmise aasta kevadel.

Saadame hea meelega erinevaid soursopi seemneid, aga ka seemneriba juba koos väetisega. Külvilindil on eeliseks see, et see toob kaasa parema istikute kvaliteedi, ühtlase ja ühtlase idanemise ning lihtsa külvi.

Meie veebipoest saad soursopi seemneid osta väga soodsa hinnaga! Müügil olevad seemned on äärmiselt kvaliteetsed, seega kinnitame teile, et te ei saa mitte ainult tervislikku, vaid ka rikkalikku köögiviljasaaki! Rahule jäävad nii aednik kui ka professionaal.