Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,1kg - 1,5kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 8,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Nartsiss

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Nartsiss FRILEUSE

Hind 2,99 €
Availability: Out of stock

NARTSISS BANTAM

Hind 1,99 €
Availability: Out of stock

NARTSISS CARLTON

Hind 1,89 €
Availability: Out of stock

Nartsissid on uskumatult hästi lõhnavad ja kaunid kevadised sibullilled, neid kasvatatakse enamasti aedades, parkides, lillepeenardes, pottides. On olemas rohkem kui 50 nartsissiliiki, mis on ristamisel saadud paljude sortide ja hübriidide abil.
Meie  kasvatame 3 tüüpi nartsisside liike: poeetilised/valged nartsissid (Narcissus poeticus L.), kimbunarstiss (Narcissus tazetta L.) ja kollane nartsiss (Narcissus pseudonarcissus L.).

Arvatakse, et erksad ja luksuslikud nartsissid olid esimesed taimed, mida inimesed hakkasid lillepeenardesse istutama. Isegi tänapäeval on neid peaaegu igas aias. Mõned nartsissid eristuvad kroonlehtede, kroonide või torude ebatavalise kujuga, teised - tahkete varte ja ilusate lehtedega. Igal juhul nartsissid lummavad oma elegantsi ja lihtsusega. Lille kuju järgi jaotatakse nartsissid paljudesse rühmadesse, millest levinumad on torukujulised, laialehised, kitsalehised, frotee- ja poeetilised nartsissid.

Nartsisside kasvatamine. Neid sibullilli on lihtne kasvatada ja sibulaid ei pea igal aastal üles kaevama. Lihtsa hoolduse tõttu on need lilled floristide seas eriti populaarsed. Nartsisside vajadused on seotud nende päritolu asjaoludega: paljud liigid on pärit mägistest piirkondadest, nii et hea drenaaž on nende kasvatamise eeltingimus. Nartsissid kasvavad kõige paremini päikeselisel, kobedal ja viljakal pinnasel. Nad istutatakse augustist septembrini ja külma saabumisel multšitakse turbaga ning kevadel kukub osa turbast lõhenenud vagu. Kui te valite need liigid, mis õitsevad erinevatel aegadel, saate aprilli lõpust juuni alguseni nautida rikkalikku ja maitsvat lõhna!

Meie veebipoest saate lihtsalt valida sibullilli, mis müüakse väga madala hinnaga.
Pärast nartsisside välimust, värvi ja nime täpselt kajastavate fotode vaatamist vajutage fotole üksikasjalikku teabe  saamiseks taime istutamise, kasvatamise ja hooldamise kohta. Meie poolt müüdavate sibullilledele rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, allahindlusi, nii et nartsisse saab osta väga odavalt. Internetist lillesibulaid ostes teie mitte ainult säästate raha, vaid naudite ka lilleaeda, mille hooldamine on lihtne!