Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,001kg - 0,1kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 5,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

SUVEKORVITS

Rohkem

Aktiivsed filtrid

SUVEKORVITS

Suvikõrvits on toitev ja laialdaselt kasvatatud köögivili. Need kõrvitsa perekonda kuuluvad köögiviljad on väga toitaine- ja mineraaliderikkad. Ehkki suvikõrvits on pärit Itaaliast, kasvatatakse tänapäeval seda kogu maailmas.
 
Suvikõrvitsat on lihtne kasvatada. Need köögiviljad kasvavad viljakas, päikselises ja tuule eest varjulises pinnases. Suvikõrvitsaseemned külvatakse suve alguses. Kuna suvikõrvits armastab kuumust, tuleks suvikõrvitsaseemned külvata pidevalt päikesevalguses olevatele pindadele.
 
Suvikõrvitsa vilja või seemneid võib tarbida erinevates roogades, konserveerituna või süüa peale kogumist. Suvikõrvits ja temast valmistatud maitseained on vähese kalorisisaldusega mistõttu on populaarne tervislike eluviiside pidavate ja ülekaaluliste inimeste seas.
 
Suvikõrvitsa eelkäijateks soovitatakse kaunvilju, sibulat, tomatit, varajast kapsast, kartulit, porrut. Külvikord mõjutab saagikust, köögiviljade kvaliteeti, umbrohu kogust, kahjurite leviku ja samuti ka toitainete imendumist pinnases. Oluline on, et suvikõrvitsa voodid saaksid kaetud multšiga. Soovitatav on juuri katta 7 cm ulatuses. Multš võib koosneda õlgedest, rohust, aiajäätmetest, kompostiga kestast mis toidavad ja aktiveerivad mikroorganisme.
 
Meie veebipoest saate osta kõrgkvaliteetseid suvikõrvitsa seemneid, varajaste, kesk-varajaste ja kesk-hiliste seemnete külviks.  Müügil olevad suvikõrvitsa seemned ja nendest kasvatatud mahlased viljad pakuvad rahuldust nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida suvikõrvitsa sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid suvikõrvitsa seemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Suvikõrvitsaseemneid saate Internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit. Nautida rikkalikku ja tervislikku saaki laual!