Filtreeri

Hind

Hind

  • 1,00 € - 2,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Portulak

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Portulak

Portulaki seemned

Portulak on Brasiiliast pärit üheaastane taim. Taime vars tõuseb ülespoole, ta on pahklik, väga väike, silindrikujuline, lihakas. Lilled on õõnsad või tahked, varre tipus ümardatud ja avanevad ainult päikselisel päeval. Õitsevad eredad valged, roosad, punased, kollased, lillad lilled juunist oktoobrini.

Portulaki seemneid istutatakse peenardele, lilleaeda, alpiinumitesse. Neile meeldib päikeseline, soe koht, kuiv liivsavine muld. Portulaki seemned idanevad 8-12 päeva jooksul. Paljuneb võrsetega, neid peab augusti lõpus murdma ja istutada liivasesse mulda lillepottidesse või sahtlitesse. Talvel hoitakse istikuid kuivas ja hasti valgustatud kasvuhoones temperatuuril 10–15 °C. Ära õitsenud lille tuleb lõigata. Portulaki tuleb lõigata, see aitab luua taime ilusa välimuse, õhuringlus seenhaigusi vältida.

Leidke sobivaid portulaki seemneid ja rikkalikud eredad lilled kaunistavad teie lillepotid, lillepeenrad, nõlvad või alpiinumid! Meie veebipoes müüakse portulaki seemneid soodsa hinnaga, nii et saate valida lilli pärast piltide vaatamist, millel on kujutatud taime tüüp, värv ja nimi. Piltidele klikkides saate tutvuda taime istutamise, kasvatamise ja hooldamise võimalustega.

Läbi meie kataloogi saate osta portulaki seemneid kampaaniatootena.