Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Nuikapsas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Nuikapsas

Naerist meenutav Kohlrabi on kapsa tüüp. Toiduks kasutatakse ovaalseid varsi ja neist kasvavaid lehti. Kohlrabi lehed sisaldavad rohkem toitaineid kui varred ise. Maitse on sarnane naerise ja peakapsa juurega. Kapsast kasutatakse salatite, suppide, hautiste, pajaroogade valmistamiseks. Seda saab serveerida liha- või kalaroogade lisandina.
 
Kohlrabi on suurepärane C-, B-vitamiinide, karoteeni, foolhappe, kaltsiumi, fosfori, raua, vase, magneesiumi, kaaliumi ja seleeni allikas. Omab rohkem C-vitamiini kui apelsinid! Kohlrabi on rikkalik kiudainete poolest mis parandavad seedimist. Soovitatav inimestele kellel on diabeet, kuna see tasakaalustab veresuhkrut, parandab vereringet ja alandab vererõhku.
 
Kohlrabi kasvatamine pole keeruline. Nagu enamiku aiakultuuride seas, peetakse tähtsaks mis kasvab nende ees ja läheduses mullas. Kohlrabi eelkäijateks sobivad kõige paremini porgandid, peet, kartul, sibul, kurk ja mitmesugused muud taimed, va kapsas. Parimaks pinnaseks on orgaaniliste väetistega kasvatatud köögivilja kasvukohad. Kohlrabi son võimalik kasvatada enne ja pärast varajast rohelust.
 
Kohlrabi kasvab hästi nõrgalt happelise või neutraalse, savilise ja sileda huumuse mullas. Varase saagi saamiseks külvake märtsi esimesel poolel kasvuhoonesse või toas asuvatesse kastidesse. Hilise saagi saamiseks külvatakse varikatuse alla aprillis. Sügiskultuurid külvatakse mai lõpus - juuni alguses. Väetamine toimub ainult mineraalväetistega, kui alles hakkavad kasvama seemikud. Saagikoristus toimub siis, kui mugulad kasvavad läbimõõduga 6-8 cm. Hilise sordi varred kasvavad kuni 10–12 cm läbimõõduga ja neid lõigatakse vahetult enne külmade saabumist.
 
Meie veebipoest on võimalik osta kohvikrabi seemneid.
Müügil olevad kohvikrabi seemned ja nendest kasvatatud mahlased viljad pakuvad rahuldust nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida kohvikrabi sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid kohvikrabi seemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Kohvikrabi seemneid saate Internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit.
Pakume rikkalikku ja tervislikku kohvikrabi saaki!