Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 1,00 € - 4,00 €

Ülane

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Kõik anemoonid on mugavad hooldamises ja vastupidavad taimed, kuid nagu ka teised taimed, vajavad nad istutamiseks õiget kohta. Need taimed kasvavad hästi heas, huumuselises, niiskes pinnases ja osalises varjus. Neile ei meeldi põuad, need tuleks talvel sulgeda. Need sibullilled on mitte ainult dekoratiivsed, vaid ka mürgised taimed. Aiatöödel on nahaärrituse vältimiseks soovitatav kanda kindaid.

Anemone saab istutada viljapuude juures, kõrgemate põõsaste juures või niitudel, kus päike ei põle. Taimed armastavad poolniiskeid, huumuslikke muldasid, kus vesi ei setti ning suvel istutuskoht ei kuiva ära. Parim aeg nende taimede ümberistutamiseks on suvi. Pärast varte närtsimist on juba risoomides moodustatud tibud. Anemoonid ümber istutatakse kevadel väga vara, kohe pärast idanemist.

Meie veebipoest saate lihtsalt valida sibullilli, mis müüakse väga atraktiivse hinnaga. Pärast anemoonide välimust, värvi ja nime täpselt kajastavate fotode vaatamist vajutage üksikasjalikku teabe  saamiseks taime istutamise, kasvatamise ja hooldamise kohta. Meie poolt müüdavate sibullilledele rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, nii et anemoone, kui ka teisi sibullilli, saab väga odavalt osta. Internetist lillesibulaid ostes teie mitte ainult säästate raha, vaid naudite ka lilleaeda, mille hooldamine on lihtne!