Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,07kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Peet

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Punapeet Bona

Hind 0,79 €
Availability: 60 In Stock
Peet

Punapeet on igas aias kasvav väga populaarne ja toitev köögivili.Peedil on söödavad tema vili ja ka lehed mis ei ole veel täielikult välja kasvanud. Punapeeti võib süüa toores, konserveeritud või keedetud kujul. Ta on rikas vitamiinide ja tervislikke toitainete poolest. Väga väärtuslik ja tervislik peedimahl, mis mitte ainult ei puhasta keha, vaid kaitseb ka mitmesuguste haiguste eest. Peeti kasutatakse lisaks ka loodusliku värvainena tänu tema loodusliku erkpunasele värvusele.   
 
Peedisorte on olemas mitmesuguseid ümmargusi ja piklikke juuriliike mida omakorda eristab varajane saak, pinnas ja produktiivsus. Punapeet on mulla suhtes väga nõudlik. Kõige olulisemaks teguriks mis määrab mahlase saagi on viljakas pinnas. Arvestades mulla omadusi vajab leeliseline pinnas happelist väetist ning omakorda happeline pinnas leeliseliseid väetisi.
 
 
Peedile ei sobi külvamiseks värskelt väetatud pinnas, kuna juurviljad võivad kasvada ebakorrapärase kuju, suuruse, mõnikord moonutatud ja halva maitsega. Peet külvatakse niiskesse, mitte kuivatatud pinnasesse. Kuna peediseemned idanevad aeglaselt tuleb neid hoolikalt ette valmistada. Peediseemned külvatakse kõige sagedamini aprilli lõpus - mai alguses. Punapeet armastab hoolt ning teda tuleb korralikult jälgida, külvata ja joota.
 
Meie veebipoest saate osta kõrgkvaliteetseid, varajasi, kesk-varajasi ja väga varajasi peedi seemneid. Müügil olevad peedi seemned ja nendest kasvatatud mahlased viljad sobivad nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida peedi sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid köögivilja seemneid soodsa hinnaga. Meil on pidevalt erinevad pakkumised kus saate seemneid mitte ainult odavalt osta, vaid ka nautida rikkalikku ja tervislikku saaki!