Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0,008kg - 0,04kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Hiina kapsas

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Hiinakapsas, seemned
Pehme maitsega, mahlakate lehtedega hiinakapsal on mitmeid eeliseid: see on külmakindel, viljakas, toitev.Ta on teistest kapsa perekonda kuuluvatest köögiviljadest parim tänu oma vitamiinide, mineraalsoolade ja aminohapete sisalduse poolest. Suvel külvatud kapsad küpsevad kiiremini tänu soojuse ja päevavalgusele .
 
Hiinakapsas on kaheaastane taim. Varase saagi saamiseks külvatakse hiinakapsas kasvuhoontesse, hilise külvi jaoks põllule. Hiinakapsas armastab neutraalset ja kerget kuni mõõdukat savist mulda. Hiinakapsast tuleks joota sooja veega, eriti kehtib see hiliste sortide kasvatamise puhul. Mõni nädal pärast istutamist tuleks valmistada multš ja aeg-ajalt harvendada, kuid mitte ümber istutada. Samuti tuleks eriti kuumadel päevadel kapsast väetada, eelistatult kaltsiumi ja boori lisamisel lehtede kaudu.
 
Meie e-poest on võimalik osta hiinakapsa seemneid.
Müügil olevad hiinakapsa seemned ja nendest kasvatatud mahlased viljad pakuvad rahuldust nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida suvikõrvitsa sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid hiinakapsa seemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Hiinakapsa seemneid saate Internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit. Nautida rikkalikku ja tervislikku saaki laual!