Filtreeri

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Baklažaan

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Baklažaani seemned
Baklažaanid on kõrge toiteväärtusega köögiviliad. Nendel on vähe kaloreid ning nende aroom soodustab seedemahlade eritumist.
Baklažaanis on palju suhkrut, kaaliumi, kaltsiumi, fosforit ja muid soolasid mis tasakaalustavad vee ainevahetust kehas ja parandavad südame tööd. Rohelised baklažaanid ei sobi toorelt söömiseks.Kõige paremini sobivad nad lisatuna erinevates roogades praetud, hautatud, keedetud, täidisega kujul.
 
Baklažaani seemned idanevad keskmiselt 7–11 päeva jooksul. Baklažaanid vajavad palju niiskust, hommikuti tuleb neid joota sooja veega. Suurte ja mahlaste viljasaakide kasvatamiseks tuleb alustada baklažaanide väetamisega juulikuus. Meie veebipoest saate osta kvaliteetseid, keskvarajaste baklažaani seemneid.Parema saagi saamiseks istutage baklažaani seemned katte alla! Meil müügilolevad baklažaani seemned ja nende mahlased viljad sobivad istutamiseks nii amatööraednikele kui ka professionaalidele. Täpsed nimetused, fotod ja üksikasjalik kirjeldus aitavad teil kindlaks teha baklažaani sordi, hoolduse ja muud omadused. Meie e-poes saate baklažaani seemneid osta odavalt ja mugavalt ning nautida tervislike vitamiinide allikat!