Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 0,1kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 2,00 €

Erinevad sügisel istutatavad lilled

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Varia
Selles osakonnas leiate mitmesuguseid lilli, mis on iidsetest aegadest populaarsed või mida veel harva leidub lillepeenardes, tagasihoidlikke või rohkem nõudlikke dekoratiivtaimi, millel on värvilised õisikud või lehed.

Sibullilled soetatakse ja istutatakse sügisel ning nad õitsevad kevadel. Erinevad sibullilled - näiteks tulbid, nartsissid, hüatsindid, harilik püvilill (keisrikroon), dekoratiivne küüslauk, kobarhüatsint, krookus. Sibullilledele ei meeldi seisvat vett, kuid kasvuperioodil vajavad nad palju niiskust ja väetist.

Septembri alguses võite juba istutada nartsisse, septembri keskpaigast istutatakse ka tulpe. Sobivaim periood on oktoobri teine dekaad, millal on püsiv temperatuur  +8 °C.

Meie veebikataloogist leiate laias valikus erinevaid sibullilli - pakume atraktiivseid pakkumisi, häid ja kõigile taskukohaseid hindu.
Pärast sibullillede fotode vaatamist ja kirjelduste lugemist saate valida värvi, kuju, kõrguse, täpse nime järgi teile kõige meeldivat.
Vajutage fotodele  üksikasjaliku teabe saamiseks, mis aitab teil paremini tutvuda erinevate taimede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga.
Meie poolt müüdavate erinevatele sibullilledele rakendame pidevalt mitmesuguseid allahindlusi, kampaaniaid, nii et need taimed maksavad teile väga vähe. Internetist mitmesuguseid sibullilli ostes teie mitte ainult säästate raha, vaid naudite oma lillepeenardes ka mitmevärvilisi võluvaid pungi!