Filtreeri

Hind

Hind

  • 1,00 € - 2,00 €

Kobarhüatsint

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Kobarhüatsint (Muscari) on kevadlill, mis hakkab aias õitsema esimeste seas. Kobarhüatsint on lilleaia kaunistuseks väga populaarne ja tagasihoidlik. Selle kõrgus ulatub 10–20 cm-ni, õisik on sinine, lõhnav, kimpudeks kokku volditud.

Mitmeaastast taime istutatakse sügisel, see on samuti külmakindel. Ta õitseb aprillis-juunis. Seda peab istutama heledas, päikesepaistelises kohas või osaliselt varjus. Kobarhüatsint õitseb kõige paremini heledal, vett läbilaskval pinnasel, kasvab ühes kohas 5-7 aastat. Ümberistutamist kõige paremini teha kevadest sügiseni, kuid kõige parem on oodata lehtede kuivamist.

Valige soovitud sibullilled ja need kaunid lilled kaunistavad teie aeda pikka aja jooksul.
Meie veebikataloogis müüakse kobarhüatsindid väga soodsa hinnaga.
Te saate valida sobivat kobarhüatsindi sorti fotode vaatamise abil, kus on näidatud lille tüüp, värv, kuju ja täpne nimi. Vajutage fotole ja saate tutvuda lillede istutamise, kasvatamise ja hooldamise eripäraga

Erinevate sibullillede kataloogis rakendame pidevalt erinevaid kampaaniaid, taimedele ja muudele seemnetele mõeldud allahindlusi, nii et saate osta kobarhüatsindi, kui ka teisi sibullilli, väga odavalt osta. Teie mitte ainult säästate, vaid naudite ka mitmeaastaseid taimi!