EcoGarden kompost on ette nähtud erinevate juurviljade kasvatamiseks kas aias või kasvumajas. EcoGarden komposti kasutage peenarde tegemisel, nende viljakuse tagamiseks!

EcoGarden komposti füüsilised ja keemilised omadused aktiviseerivad mulla mikrofloora arengut, positiivselt mõjuvad seemnete idanemisele, stimuleerivad juurtesüsteemi arengut, kindlustavad mulla struktuursuse, optimaalse vee ja õhu režiimi.

EcoGarden kompost tagab orgaaniliste ainete – põhiliste toiteainete ja energiaallikate koguse mullas. Taimed saavad kergesti absorbeeruvaid toiteaineid. Tema koostises olevad orgaanilised mikrobioloogilised väetised Condit® toimivad aeglaselt, mis kindlustab mulla pikaajalise mikrobioloogilise aktiivsuse.

EcoGarden kompost on tumedat värvi. Kevadel tume kiht soojeneb kiiremini ja kompostis olevate mikroorganismide eluprotsessid varustavad taimi esimese vajaliku lämmastikuga. Suurem osa taimedest kasvavad paremini, kui mulla reaktsioon on lähedane neutraalsele või neutraalsele leeliselisele. 

1 ruutmeetri tuleb kasutada 10–12 liitrit EcoGarden komposti.

Komposti võib kasutada enne taimede külvamist või istutamist, samuti peale seda, puistates teda mulla peale.

Koostis:

Rabaturvas 55%

Taimne kompost 45 %

Condit® ökoloogilised väetised tseoliidiga

pH 6,6–7,5

Valmistamise kuupäev: vaadake pakendilt.

Säilitamisaeg ei ole piiratud, kui hoida kuivas kohas ning vigastamata pakendis.

4779016970558
13 Tooted
2013-03-08

SARNASED TOOTED