Kasutusjuhend

PHYSIMIT® tugevdab taimi, suurendab usaldusväärselt taimede tootlikkust, peseb tõhusalt taimede pinda ja tugevdab taimede kaitsesüsteemi loomulikul viisil.

Kirjeldus

PHYSIMIT® on pindaktiivne aine, mis toimib taimede hügieeni vahendina, pestes füüsiliselt taimede pinda erinevatel muldadel. See parandab taimede kasvutingimusi, suurendab taime assimilatsioonipinda fotosünteesiks ja lehtede haavatavuse barjääri, stimuleerib kasvu ja tugevdab taime immuunsust, et kaitsta end paljude kahjurite vastu. Selle tulemusena paraneb taime tervis kogu vegetatsiooniperioodi jooksul, pikeneb vegetatsiooniperiood ja suureneb saagikus. Pärast kasutamist on taimed puhtamad, läikivamad ja paremini turustatava välimusega. Füüsikalise toimemehhanismi tõttu võib preparaati vajadusel kasutada pidevalt kuni saagikoristuseni.

Kasutamine

Vajaduse korral lahjendage 10 liitris vees. Katke taimede pind võimalikult ühtlaselt lahusega.

ROM

10 ml / 1a

VARJUSTUS! Taimekaitse- ja hooldusvahendite segamisel pihustiga jätke lahuse pH stabiliseerimiseks! See on oluline võimalike sademete tekkimise ja lahuse efektiivsuse vähenemise tõttu. Preparaatide tõhusus väheneb, kui neid kasutatakse leeliselise veega (pH>7) lahustes. Vee pH peaks olema 5,5. Selle vee happesuse saate tagada, kasutades FIX pH 5,5 stabilisaatorit. See on eriti soovitatav, kui segate samas pihustis mitu taimehooldusvahendit.

Tagage stabiilne pH-lahus (ettevalmistamise ja kasutamise ajal) - suurendage taimekaitsevahendite ja väetiste tõhusust! Osta FIX pH 5.5 stabilisaator siit: FIX pH 5.5

Luge alati enne kasutamist etiketti ja tootekirjeldust.

Luge alati etiketti ja tootekirjeldust.

4771315391652
65 Tooted

SARNASED TOOTED