Copfort on mikroelementidest vaskväetis, mis imendub kiiresti ja imendub lehtedes ja juurtes (süsteemne toime). Kaitseb taimi vase puuduse eest ja muudab nad vastupidavamaks ebasoodsate keskkonnategurite suhtes. Sobib eriti hästi viljapuude, marjapuude ja dekoratiivsete okaspuude töötlemiseks.
Registreeritud ÖKOLOOGILISES KASVATUSKASVATUSES

Copfort on soovitatav järgmiste sümptomite ennetamiseks: kloroos (lehtede, võrsete, varte värvimuutus), deformatsioon, valged ja hallid laigud, laigud, lehtede langemine, kuivamine, nekroos (kudede või taimeosade surm, mustumine), kaljupresside okkalised laigud, okste kuivamine, pruunid laigud, pruunistumine jne.

ETTEVÕTTEID: ei harjumust; tungib taimerakku, tugevdab seda ja käivitab taime kaitsemehhanismi; ei tekita kasutajale kõrvaltoimeid; imendub kiiresti (süsteemne toime); parandab teiste taimekaitsevahendite tõhusust; kasvuperioodi jooksul annab toote kasutamine pikema säilivusaja ladustatud puu- ja köögiviljadele.

KASUTAMINE: sümptomaatiliste haigustekitajate ohu korral ja sümptomite esmakordsel ilmnemisel. Teatud tingimustel ja ajal on vase suhtes tundlike taimede (luuviljapuud, veiniviinamarjad ja köögiviljad) puhul soovitatav kasutada toodet ainult juuretise väetisena (kastmine).

4771315389277
24 Tooted

SARNASED TOOTED